شهید سلیمانی یادگار ماندگار جمهوری اسلامی است

تربت‌حیدریه- ایرنا- فرمانده گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی ۶۱ محرم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت‌حیدریه گفت: شهید سلیمانی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و یادگار ماندگار این نظام است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار عباس حسینی شنبه شب در آیین گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید سپهبد حاج  قاسم سلیمانی افزود: این بدان معناست که وی چه در دوران حیات و چه بعد از شهاتش دارای شخصیت جهانی بوده و خواهد بود.
وی ادامه داد: اخلاص، ولایتمداری و ولایت پذیری، دین مداری، مردمی بودن، تیزهوشی، دشمن شناسی از شاخصه‌های مهم مکتب حاج قاسم بود که این ویژگی‌ها را از مکتب اسلام، عاشورا و حضرت فاطمه زهرا (س)  برگرفته بود.

فرمانده گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی ۶۱ محرم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت‌حیدریه شهید سلیمانی را معمار جبهه مقاومت اسلامی و رمز پیروزی این شهید را بیداری، مقاومت و بصیرت دانست و گفت: در دهه اخیر با راه اندازی فرقه ضاله تکفیری داعش و تجهیز آنان توسط غرب و در شرایطی که اروپایی‌ها تشنه اسلام بودند،  سردار دلها برای معرفی اسلام ناب واقعی به دنیا و برای اینکه اسلام و حرم اهل بیت (ع) پایدار بماند، تنها یک راهبرد را تدوین و طراحی کرد و آن تشکیل جبهه مقاومت بود.
وی افزود: مکتب حاج قاسم نهالی در دل کودکان، نوجوانان و جوانان جهان اسلام کاشت که در آینده نزدیک میوه شیرین آن برداشت خواهد شد و کشور را خواهد ساخت.
سردار سپهبد قاسم سلیمانی بامداد جمعه ۱۳ دی ماه پارسال به همراه ابومهدی المهندس از فرماندهان مقاومت عراق پس از عمری مجاهدت، در اقدام تروریستی به دست آمریکا در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب‌غربی مشهد واقع است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها