قطعی برق در برخی مناطق دماوند به دلیل کمبود تولید است

تهران – ایرنا - رئیس اداره برق منطقه دماوند با اشاره به قطعی برق در برخی نقاط شهرستان که از امشب آغاز شده است، گفت: کمبود تولید و رعایت نکردن مصرف صحیح برق توسط برخی مشترکان علت قطعی است.

بهزاد صبوری دقایقی شنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: شرکت توانیر به علت کمبود تولید، اقدام به قطعی برق برخی مناطق شهرستان دماوند همچون منطقه گیلاوند، بخشی از منطقه رودهن و برخی از روستاهای شهرستان کرده است.

وی ادامه داد: امشب نخستین شبی است که شاهد آغاز قطعی ها در منطقه هستیم که از حدود ساعت ۱۸ آغاز شده که با پیگیری های صورت گرفته احتمالا حدود ۲ ساعت بطول می انجامد.

رئیس اداره برق منطقه دماوند با تاکید براینکه مشترکان در صورت کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی مصرف برق می توانند از قطعی ها جلوگیری کنند، گفت: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان و آغاز سرما شاهد افزایش مصرف انواع انرژی ها به ویژه برق در کشور و شهرستان دماوند هستیم که با توجه به محدودیت تامین سوخت نیروگاه‌ها، ضروری است در راستای پیشگیری از قطع برق و خاموشی‌ها مشارکت افزایش یابد.

شهرستان دماوند در ۴۵ کیلومتری شرق پایتخت قرار دارد. این شهرستان دارای پنج شهر دماوند، رودهن، آبسرد، گیلاوند،  آبعلی و دارای دو بخش مرکزی و رودهن است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها