۱۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۰۸
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 84171147
۱ نفر

برچسب‌ها

تندیس شهید سلیمانی در گلبهار خراسان رضوی رونمایی شد

مشهد- ایرنا- همزمان با نخستین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تندیس این شهید روز شنبه با حضور مسوولان محلی در شهر جدید گلبهار خراسان رضوی رونمایی شد.

امام جمعه گلبهار در این مراسم با ابراز تسلیت سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و درگذشت آیت الله مصباح یزدی گفت: شهید سلیمانی سردار همه ملت ایران، ملت‌های منطقه و همه انسان های آزادیخواه در جهان است و به گفته مقام معظم رهبری، شهید سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود. 

حجت الاسلام جواد غلامی افزود: مجموعه شرکت عمران گلبهار ساخت تندیس شهید سلیمانی را متقبل شده و آن را در سالگرد شهادت سردار دل‌ها آماده کردند.

حسین عباس زاده امامی نماینده شهرستان‌های چناران، گلبهار و بینالود در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: سردار سلیمانی در زمان حیات خود جریان شناس و جریان ساز بود و همچنین در زمان شهادت نیز جریان ساز گردید و شجاعت و سبک زندگی ایشان الگویی برای ما و آیندگان خواهد بود. 

سردار حسینعلی یوسفعلی زاده, مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: مکتب سردار سلیمانی استمرار خواهد یافت و راه آن شهید توسط آزادیخواهان جهان پیش خواهد رفت.

طرح ساخت این تندیس هفت متری به پیشنهاد شرکت عمران شهر جدید گلبهار در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان مطرح و پس از تصویب، در مدت ۹ ماه توسط این شرکت طراحی و ساخته شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها