شبکه ارتباطی آیین سالگرد سردار دل‌ها در کرمان تقویت شد

کرمان - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه کرمان گفت: همکاران ارتباطات سیار این منطقه با ظرفیت سنجی دقیق، سه سایت موجود در محل گلزار شهدای کرمان را تقویت و احتمال وجود مشکل ترافیکی اینترنت را طی روزهای سالگرد شهادت سردار دل‌ها رفع کردند. 

سیدرهام حسینی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر اینکه ترافیک شبکه برای آیین نخستین  سالگرد شهادت و عروج ملکوتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مشکلی ندارد افزود: هیچ‌جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

وی اظهار داشت: وظیفه داشتیم در آستانه نخستین سالگرد شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان به منطقه مراجعه و نیازمندی‌های شبکه ارتباطی را برای استفاده از اینترنت و تلفن ثابت و همراه بررسی کنیم.

مدیر مخابرات منطقه کرمان با اشاره به اینکه فیبر نوری منطقه گلزار شهدای کرمان در مالکیت مخابرات قرار دارد بیان کرد: یک سوییچ دیتا سه پورته ۵۰ مگابیتی رایگان در اختیار خبرنگاران، شبکه های تلویزیونی و افراد حاضر در بارگاه و مرقد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: همچنین مخابرات منطقه کرمان سایت تلفن همراه منطقه گلزار شهدا را ارتقای ظرفیت داد که اکنون در پوشش شبکه و ظرفیت هیچ مشکلی نداریم و با بررسی‌های انجام گرفته، ترافیک شبکه در روزهای سالگرد سپهبد شهید سلیمانی مناسب ارزیابی می‌شود.

دیگر اقدامات مخابرات منطقه کرمان در سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی

حسینی با اشاره به حضور ۴۰ شهید مقاومت و سیدالشهدای جبهه مقاومت در استان کرمان اضافه کرد: فردا (یکشنبه) طی مراسمی با اهدای لوح و هدیه از خانواده این عزیزان به‌ویژه خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی قدردانی می‌کنیم. 

وی با بیان اینکه امکان حضور همکاران مخابرات استان‌ها با وجود محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا در گلزار شهدای کرمان میسر نبود افزود: پیشنهاد دادیم علاوه بر پوشش شهرستان‌ها برای برگزاری برنامه‌های فردا بر مزار سردار دل‌ها و زیارت مرقد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، استان‌ها نیز بتوانند از آن بهره‌مند شوند که این برنامه مورد پذیرش شرکت مخابرات ایران قرار گرفت.

وی بیان داشت: مخابرات منطقه کرمان فردا یکی از بزرگترین برنامه‌های ویدئوکنفرانسی کشور را با ۳۰۰ یوزر در ۳۰ استان کشور طی ساعت ۹ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه ظهر از محل گلزار شهدای این شهر اجرا می‌کند که علاوه بر این برنامه‌ها، زیارت سردار دل‌ها از فضای مجازی نیز پخش خواهد شد و مردم و همکاران مخابرات می‌توانند از آن استفاده لازم را ببرند.

مدیرمخابرات منطقه کرمان با اشاره به سایر برنامه‌های مخابرات منطقه کرمان در نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها سپهبد شهید سلیمانی افزود: همچنین طی این ایام برگزاری نمایشگاه عکسی در نظر گرفته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها