سردار سلیمانی تبعیت محض از ولایت را به همگان توصیه می‌کرد

یزد- ایرنا- نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سردار سلیمانی، تبعیت محض از ولایت را به همگان توصیه می‌کرد، گفت: ولایت ‌مداری رمز موفقیت حاج قاسم بود و با رهبر انقلاب رابطه مرید و مرادی داشت.

به گزارش ایرنا، محمدصالح جوکار روز شنبه در نشستی به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلمیانی اظهار داشت: سردار سلیمانی در عنفوان جوانی براساس فرمان ولایت حرکت کرد و بنا به فرمان حضرت امام خمینی(ره) به سپاه پیوست و در دفاع مقدس حضور جدی داشت و پس از آن هم در کسوت فرماندهی لشکر، رشادت‌ها، توانمندی و ظرفیت‌های خود را بروز داد.

وی تصریح کرد: پس از دوران دفاع مقدس و زمانی که امنیت جنوب شرق کشور تامین نبود، باز به فرمان ولایت، مامور برقراری امنیت شد و بلافاصله پذیرفت و امنیتی که در این منطقه لازم بود را ایجاد کرد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی افزود: در منطقه غرب آسیا با توجه به فعالیت تروریست‌ها، حضور آمریکا و فتنه‌هایی که رژیم صهیونیستی برانگیخت، با توجه به توانمندی‌های سردار سلیمانی و اشرافی که به این منطقه داشت، به فرمان ولایت فرمانده سپاه قدس شد.

جوکار تصریح کرد: شهید سلمیانی همیشه و در همه حال آنچه را که به عنوان راهبرد تبیین می‌کرد، با رهبر انقلاب در میان می‌گذاشت و پس از کسب نظر و موافقت معظم له، اقدامات را اجرایی می‌کرد.

وی رمز موفقیت سردار سلیمانی را تبعیت کامل و محض از مقام معظم رهبری و ولایت دانست و تصریح کرد: این تبعیت محض تا پایان عمر همراه حاج قاسم سلیمانی بود و ایشان خود را نسبت به ادامه این مسیر ملزم می‌دانست و در همه جا و همه حال به دیگران توصیه می‌کرد که از ولایت تبعیت داشته باشیم.

جوکار گفت: سردار سلیمانی اعتقاد داشت امروز رهبری متعالی داریم و همین رهبری است که می‌تواند نجات بخش کشور ما و تمام امت اسلامی در سطح منطقه باشند و باید از ایشان تبعیت محض داشته باشیم.

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی عراق به همراه هشت  نفر دیگر از همرزمانشان بامداد جمعه ۱۳ دی ۹۸ در مسیر فرودگاه بغداد در اقدام تروریستی کاخ سفید و به دستور مستقیم «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و با شلیک راکت از سه فروند هواپیماهای بدون سرنشین ارتش این کشور، به شهادت رسیدند.

این جنایت پلید آمریکا علیه فرماندهان شهید سلیمانی و المهندس باعث شد که نمایندگان منتخب مردم عراق در پارلمان این کشور مصوبه اخراج نیروهای بیگانه از کشورشان را تصویب کنند تا مرحله دیگری از مبارزه مردم عراق علیه اشغالگری آمریکا آغاز شود.

در پیامد این اقدام تروریستی کاخ سفید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه چندین فروند موشک بالستیک را به سمت پایگاه آمریکایی «عین‌الاسد» در استان «الانبار» عراق شلیک کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها