دانشگاه آزاد از موسوی لارگانی شکایت می‌کند

تهران - ایرنا - یک منبع آگاه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران - غرب گفت: با توجه به اقدام سید ناصر موسوی لارگانی به نشر اکاذیب و تلاش وی برای فریب افکار عمومی، این واحد دانشگاهی، پیگیری قضایی این دروغ پراکنی را در دستور کار قرار داده است.

این منبع آگاه روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با انتشار تصویر یک قرارداد شرکت فولاد مبارکه اصفهان در توییتر مدعی شده این مجموعه صنعتی با همسر رییس دفتر رییس‌ جمهوری قرارداد شخصی یک میلیارد تومانی امضا و به این شکل او را نمک‌گیر کرده است او از این قرارداد با عنوان فساد عظیم یاد کرده است.  

وی اظهار داشت: از بررسی تصویر قرارداد که موسوی لارگانی ذیل توییت خود منتشر کرده به طور کامل روشن است که هیچ قرارداد شخصی بین شرکت فولاد مبارکه و پروین داداندیش منعقد نشده و قرارداد مورد نظر مربوط به همکاری پژوهشی و ارائه خدمات دانش‌بنیان، بین شرکت فولاد مبارکه و دانش آزاد واحد تهران - غرب است که داداندیش به عنوان رییس این واحد دانشگاهی آن را امضا کرده است.

این منبع آگاه خاطر نشان کرد: در سندی که موسوی لارگانی علاوه بر تصویر قرارداد منتشر کرده، کاملا روشن است که کمیسیون معاملات شرکت فولاد مبارکه در پاسخ به معاونت خرید این شرکت با توجه به موضوع و مندرجات قرارداد مورد نظر و آیین‌نامه معاملات فولاد مبارکه با عقد این قرارداد به صورت ترک تشریفات موافقت کرده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی نمایندگان مجلس برای جبران عدم مقبولیت در میان مردم به پرونده‌سازی‌های کاذب برای مسئولان دولت روی آورده‌اند، گفت: بازنمایی قرارداد قانونی که برای همکاری پژوهشی و تحقیقاتی بین یک واحد صنعتی و یک واحد دانشگاهی منعقد شده، به عنوان یک سند تخلف مالی مصداق بارز تهمت، افترا و نشر اکاذیب به منظور فریب افکار عمومی است.

این منبع آگاه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران - غرب تصریح کرد: با توجه به اقدام موسوی لارگانی به نشر اکاذیب و تلاش وی برای فریب افکار عمومی، این واحد دانشگاهی، پیگیری قضایی این دروغ‌پراکنی را در دستور کار قرار داده است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha