شهید سلیمانی هرگز از اقشار مستضعف غافل نبود

تهران- ایرنا- رئیس بنیاد مستضعفان توجه به منش شهیدسلیمانی را لازمه مسئولان نظام دانست و افزود: حاج قاسم در کنار مسئولیت سنگین نیروی قدس خدمت به مردم و مستضعفین را وظیفه خود می‌دانست و هرگز از اقشار مستضعف غافل نبود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح در اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در محل ستاد بنیاد مستضعفان گفت: همه باید عمق وجودی شهید سلیمانی را بشناسیم و به سیره اش عمل کنیم. ساده زیستی، اخلاق مداری، تواضع، دین‌مداری و صداقت از صفات بارز این شهید بزرگوار است.

فتاح عملکرد فراجناحی و خارج از قیل و قال های سیاسی را یکی از مهمترین ویژگی های شهید سلیمانی توصیف کرد و افزود: حاج قاسم در کنار مسئولیت سنگین نیروی قدس خدمت به مردم و مستضعفین را وظیفه خود می دانست و مدیریت منطقه مانع از غفلت وی از مردم نشد. مردم ما قدر افراد خالص و خدوم را می دانند و محبوبیت گسترده این شهید بزرگوار به عنوان یک چهره نظامی در میان مردم یکی از پدیده‌های منحصر بفرد دنیای امروز است.

پرویز فتاح تاکید کرد: امروز به وضوح می توان فهمید که اداره مملکت در همه امور به منشی چون منش شهید سلیمانی نیازمند است و همه مسئولین باید نوع نگرش وی را برای خود الگو قرار دهند و به این نکته فکر کنند چرا حاج قاسم با اینکه از دوربین ها و دیده شدن فراری بود، تا این اندازه در دل های مردم نشست و مورد توجه قرار گرفت.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به سفر اخیرش به خوزستان و بازدید از مناطق محروم این استان گفت: در سفر به خوزستان با چشم خودم دیدم که مردم با وجود فقر و تنگدستی به نظام اسلامی ابراز ارادت می کردند. اکنون ما مسئولین هستیم که باید تمام تلاش و همه ظرفیت های موجود را برای رفع مشکلات مردم بسیج کنیم و در این راه کوچکترین کوتاهی و قصوری بخشیده نخواهد شد.

فتاح با اشاره به وظایف بنیاد مستضعفان برای مقابله با فقر و افزایش توان اقتصادی و معیشتی مردم تصریح کرد: اگر مدیران و کارکنان بنیاد مستضعفان بخواهند ادامه دهنده راه شهید سلیمانی باشند، باید افزایش تولید و رسیدگی به محرومان را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند و معنای امتداد راه حاج قاسم در بنیاد جز خدمت به اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه و افزایش بنیه اقتصادی کشور نیست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار اقتصاد