سپاه لرستان: انتقام سخت از قاتلان سردار سلیمانی قطعی است

خرم‌آباد - ایرنا - سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در یکمین سالگرد شهادت شهید سردار قاسم سلیمانی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: انتقام سخت از قاتلان سردار سلیمانی قطعی است.

در این بیانیه آمده است: یکسال از روزی که داغی سنگین و فراموش ناشدنی بر دل ایرانیان و ملت های منطقه نشست می گذرد روزی که دشمن ذلیل و زبون در اقدامی بزدلانه اقدام به ترور قهرمان ملت ایران وامت اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کرد.

بیانیه می افزاید: دشمن بزدل به خیال خود با این ترور کار جبهه مقاومت را تمام شده می دانست اما امواج خروشان اقیانوس مردمی سراسر منطقه و جهان که خونشان از این اقدام به جوش آمد همچون باطل السحری نقشه های شومشان را نابود و حاج قاسم شهید،سبب رسوایی هرچه بیشتر آمریکای جنایت کار در دنیا شد.

در ادامه بیانیه آمده است: حماسه عظیم تشییع های میلیونی در عراق و ایران نشان داد روح عزت خواهی، ظلم ستیزی، استکبار ستیزی، غیرت ملی ایرانیان وپیوند آنان با ارزشهای دینی وانقلابی بعداز چهار دهه نه تنها کاسته نشده بلکه عمیق تر و پر کیفیت تر شده است.

بیانیه افروده است: رژیم تروریستی آمریکا با اقدام به ترور سردار شهیدمان برای چند صدمین بار اوج کینه توزی وتوحش خود را نسبت به ایرانیان به اثبات رسانید و یک پیام روشن به برخی از مسئولان اجرایی کشور هم داشت و آن اینکه آمریکای جنایت کار، دشمن شماره یک مردم ایران است و نباید به این جنایت کار دل بست!

در ادامه بیانیه آمده است: آنچه امروز حلال مشکلات کشور وگره گشای امور است حرکت در مسیر مکتب سلیمانی و چنگ زدن به تمام مولف های آنست؛ ولایت مداری عملی، مدیریت جهادی وخستگی ناپذیربا الگو گیری از فرماندهان دوران جنگ، با همه وجود مردمی بودن واستفاده حداکثرری از همه ظرفیت ها برای تدبیر امور، بادرایت وعقلانیت در عین شجاعت تمام داشتن برای پیشبرد امور، اخلاص کامل داشتن و داشتن روحیه معنوی و الهی برای حاکمیت بر قلب ها وهمت بلند و اراده مستحکم داشتن برای غلبه بر مشکلات تعدادی از این مولفه هاست.

سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در پایان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ سپاه اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دیگر همراهان شهیدش، و اعلام انزجار از آمریکای جنایت کار و هم دستان پلیدش، اعلام می دارد بنا به گفته امام و ولی مان حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله) "تشییع میلیونی شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در عراق و ایران، اولین سیلی سخت به آمریکایی‌ها بود اما سیلی سخت‌تر «غلبه نرم افزاری بر هیمنه پوچ استکبار» و «اخراج آمریکا از منطقه» است، البته آمران و قاتلان سردار سلیمانی نیز باید انتقام پس دهند و این انتقام در هر زمانی که ممکن باشد، قطعی است."

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها