مدیرکل آموزش و پرورش البرز:شهید سلیمانی معلم انقلاب است

کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرزگفت: شهید سردارحاج قاسم سلیمانی معلم انقلاب است زیرا این شهید والامقام برای همه یک مدل محسوب می شود که باید از آن الگو بگیریم.

سالارقاسمی عصر شنبه درآیین اولین سالگرد شهادت  شهید سلیمانی که درکانون فرهنگی تربیتی رشد آموزش و پرورش ناحیه سه کرج و دربستر شاد برای دانش آموزان و فرهنگیان این استان برگزارشد، اظهارداشت: غربی ها تلاش می کنند تا اسطوره های ساختگی و پوشالی کارتونی و انیمیشنی را  برای الگوی جامعه خود تولید کنند درحالی که ایران اسطوره های واقعی همانند شهید سلیمانی دارد.

وی بیان داشت: مکتب شهید سلیمانی درایران همانند کلاس درس مدرسه و دانشگاه نقش تعلیم و تربیتی دارد که ما مسئولان باید آن را به کودکان، نوجوانان و جوانان انتقال دهیم.

قاسمی تصریح کرد: ما اگرقراراست به وظیفه خود درمقابل مکتب شهید سلیمانی عمل کنیم باید بدون گفتن و سخنوری به مکتب این شهید گرانقدرتوجه کنیم.

وی یادآورشد: باید درعمل به این سلوک ومنش به کودکان از دوره پیش دبستانی تا پایان دوره متوسطه مهربانی، وطن دوستی ، صمیمیت، تدبیر و منطق را بیاموزیم.

وی اضافه کرد: روح بلند شهید سلیمانی ازما انتظارجاری کردن منش و سلوک وی را درجامعه دارد چون به نظر من همه زندگی شهید سایمانی کلاس درس است پس باید ویژگی های این شهید را برای دانش آموزان تبیین کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش تاکید کرد: غربی ها که ندای آزادی بیان سر می دهند حتی درفضای مجازی تحمل شنیدن یک تصویر و کلام از شهید سلیمانی را ندارند .

در این آیین گروه سرود دانش آموزی ثقلین به اجرای سرود ویژه شهادت سردار سلیمانی پرداخت و از خانواده های  شهیدان مدافع  حرم تجلیل به عمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها