تعداد جانباختگان کرونا در کرمانشاه به هزار و ۴۲۸ نفر رسید

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با فوت ۲ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جانباختگان مربوط به بیماری کووید ۱۹ در استان به هزار و ۴۲۸ نفر رسید.

مهدی محمدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این ۲ نفر در شهرستان های کرمانشاه و اسلام آبادغرب فوت کردند.
وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ بیمار مثبت بستری و ۵۰ بیمار مثبت سرپایی شناسایی شدند.  
محمدی اظهار داشت: همچنین در این مدت ۵۱ بیمار جدید با علایم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری و ۴۰ نفر هم از بیمارستان پس از بهبودی ترخیص شدند.
وی اظهار داشت: هم اکنون ۱۸۱ بیمار کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.
به گزارش ایرنا، تعداد بستری های بیماران کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه در آبان ماه به هزار و ۲۶۰ نفر رسید و در ۲۴ آبان ۲۴ فوتی داشتیم که بیشترین آمار در یک روز از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بوده است.

استان کرمانشاه از نظر کرونا در وضعیت زرد قرار گرفت

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد تمام شهرستان‌های استان هم اکنون از نظر کرونا در وضعیت زرد قرار دارند.

دکتر «محمودرضا مرادی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از همراهی و همکاری مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، افزود: روند شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه کاهشی است اما وضعیت خوب کنونی در استان پایدار نیست و احتمال بازگشت به وضعیت قرمز وجود دارد.

وی اظهار داشت: پس از پشت سر گذاشتن پیک سوم بیماری در کرمانشاه از چند هفته گذشته شاهد سیر کاهشی شیوع بیماری در  استان هستیم.

او گفت: با اعمال محدودیت ها و رعایت جدی پروتکل ها، پس از  گذشت ۱۰۵ روز بار دیگر میزان فوتی‌های ناشی از کووید ۱۹ در استان کرمانشاه به صفر رسید که جای خوشحالی دارد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه : همچنان محدودیت تردد شبانه در شهرهای استان اعمال می شود و در شرایط زرد شیوع بیماری کرونا مشاغل گروه یک، ۲ و سه می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.  

سرخط اخبار استان‌ها