آغاز ثبت‎ نام درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ

تهران-ایرنا- مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‎ نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ» خبر داد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا اسماعیلی در این باره گفت: ثبت‎ نام درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ از روز شنبه (۱۳ دیماه) آغاز شده است و تا پایان روز دوشنبه (۱۵ دیماه) ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در این مرحله صرفا ثبت‎ درخواست‎ ها انجام می شود و پس از بررسی پرونده متقاضیان در کارگروهی ویژه، معرفی آنها به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت تکمیل مدارک و دریافت تسهیلات صورت خواهد گرفت. 

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی با اشاره به اینکه نرخ سود این تسهیلات ۱۲ درصد است گفت: مشمولین این مرحله از تسهیلات عبارتند از: اهالی قلم(نویسندگان و شاعرانی که دارای کارت اهل قلم خانه کتاب هستند)، ناشران، کتاب فروشان، چاپخانه‎ داران، آژانس‎ های ادبی، واردکنندگان کتاب و استارت‎ آپ ‎های حوزه کتاب.

بر اساس این گزارش، متقاضیان دریافت تسهیلات برای ثبت نام و کسب اطلاعات می توانند به آدرس الکترونیکی سامانه کارا مراجعه کنند. 

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha