۱۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۴
کد خبرنگار: 1447
کد خبر: 84170856
۰ نفر

برچسب‌ها

ایجاد هفت دادگاه عمومی در بخش‌های لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - رئیس کل دادگستری لرستان گفت: هفت دادگاه عمومی در بخش‌های "طرحان" ، "درب گنبد"، "ویسیان"، "زاغه"، "سیلاخور"، "زلقی" و "خاوه" در استان لرستان بزودی ایجاد می‌شود.

به گزارش ایرنا محمد رزم روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری  دلفان  افزود: مردم تنها به قوه قضائیه امید دارند که در جهت رفع تبعیضات و بی عدالتی‌ها و احیانا دست اندازی‌هایی که به حقوق یکدیگر صورت می‌گیرد از ریز و درشت به میدان بیاید.

رییس کل دادگستری لرستان گفت : برای ترویج و تعمیق فرهنگ صلح و سازش در جامعه باید از ظرفیت ریش سفیدان ، معتمدین و روحانیون استفاده شود.

رزم همچنین با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و لزوم پشتیبانی حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری  عنوان کرد: مبارزه با فساد اقتصادی موجب تقویت سرمایه های درست می شود بنابراین باید از سرمایه گذاری در راستای افزایش اشتغال، رونق تولید و خروج از رکود حمایت کرد. 

امام جمعه نورآباد نیز گفت: پیگیری حقوق عامه، مبارزه همه جانبه با فساد، تقویت روحیه خدمت رسانی انقلابی و جهادی به مردم و برخورد جدی و بدون اغماض با اخلالگران اقتصادی باید محور فعالیت در دستگاه قضایی باشد. 

حجت الاسلام یوسف خانی افزود :  تحقق عدالت اسلامی  با همکاری  مراکز اداری، دانشگاهی  و همراهی مردم و نخبگان  جزو  اهداف قوه قضاییه است که برای تحقق اهداف عالیه انقلاب‌اسلامی و اجرای منویات مقام معظم رهبری، ماموریت‌ها را با جدیتانجام داد.

رییس شورای فرهنگ عمومی دلفان به اهمیت فضای مجازی در شهرستان اشاره کرد و گفت: باید بر فضای مجازی نظارت جدی شود و با افرادی که با  انتشار اخبار دروغ  باعث تشویش اذهان عمومی می شوند برخورد جدی و انقلابی صورت گیرد.

حجت الاسلام خانی از جدیت مجموعه دادگستری و دادستان برای مبارزه با ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی، حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع، قانونی و مبارزه با فساد قدردانی کرد.

در این آیین فردین عسگرزاده  به عنوان رئیس دادگستری دلفان  معرفی شدند و از زحمات علی صفر بیرانوند  قدردانی شد.

عسگر زاده پیش از این رئیس دادگستری کوهدشت  بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها