پایان اکران آنلاین «جمشیدیه» با فروش ۶۰۰ میلیون تومانی

تهران- ایرنا- فیلم سینمایی «جمشیدیه» به کارگردانی یلدا جبلی، با فروشی بیش از ۶۰۰ میلیون تومان به کار خود در اکران آنلاین پایان داد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، جمشیدیه یلدا جبلی و فردین خلعتبری، در ژانر خانوادگی-اجتماعی از یازدهم آذر ماه ۱۳۹۹ وارد چرخه اکران آنلاین شد و با گذشت ۳۰ روز از اکران آنلاین با فروش  ۳۱ هزار و ۷۶۴ بلیت به پایان اکران آنلاین رسید.

این فیلم در مجموع و طی یک ماه نمایش آنلاین ۶۳۵ میلیون تومان فروخت. 

دومین فیلم بلند سینمایی جبلی، روایت زندگی ترانه و امیر، زن و شوهر ۳۴ و ۳۷ ساله ای است  که درست در شب تولد امیر درگیر یک حادثه می شوند و برای کشف حقایق نهفته در دل این حادثه، وارد مسیر پیچیده ای می شوند که هر چه بیشتر در آن پیش می روند، امکان بازگشتشان کم و کمتر می شود که توانست به فروش ۶۳۵ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان دست پیدا کند و از لحاظ جدول فروش فیلیمو و نماوا جایگاه سیزدهم فروش اکران آنلاین را به خود اختصاص داد.

سارا بهرامی، حامد کمیلی، پانته آ پناهی ها، سعید چنگیزیان، ستاره پسیانی، ندا جبرائیلی، شادی کرم رودی، محمد ولی زادگان، کاوه کاتب، حمیرا نونهالی، لیلی فرهادپور، غلامرضا کیایی نژاد، حسین دالمن با حضور کیومرث پوراحمد، بهرام عظیمی و بهرنگ تنکابنی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم بازی می‌کنند.

جمشیدیه در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شده است و بعداز موفقیت در اکران آنلاین از فردا چهاردهم دی ۱۳۹۹ وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار فرهنگ