سرنخ های سرقت از اسلحه فروشی در بندرعباس پیدا شده است

بندرعباس-ایرنا- رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت:پس از گزارش سرقت از یک اسلحه فروشی مجاز در مرکز شهر بندرعباس بررسی های دقیق و کارشناسی توسط کارشناسان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی انجام شد و سرنخ های خوبی به دست آمد و تلاش برای دستگیری سارقان در دستور کار مأموران قرار دارد.

به گزارش روز شنبه پلیس استان هرمزگان ، سرهنگ عبدالمجید کرمی افزود:  پرونده  سرقت اسلحه شکاری و تفنگ بادی از مغازه اسلحه فروشی مجاز در بندرعباس صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان زبده پلیس آگاهی قرار گرفته است.

وی ادامه داد : طی اعلام مرکز فوریت پلیسی مبنی بر یک مورد سرقت از مغازه مجاز اسلحه فروشی شکاری در ۱۱ دی ماه، بلافاصله تیمی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی و مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس تشکیل و به محل اعزام شدند.

به گفته وی مأموران با حضور در محل مشاهده کردند یک واحد صنفی مجاز فروش اسلحه شکاری و تفنگ بادی در مرکز شهرستان بندرعباس توسط سارقان مورد دستبرد واقع شده و اسلحه شکاری و تفنگ بادی به سرقت رفته است.

رییس پلیس آگاهی استان بدون اشاره به تعداد تفنگ های سرقت رفته اظهار داشت : این سرقت با توجه به نوع سلاح های سرقتی هیچ گونه مشکل و چالش امنیتی ندارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها