دانشجویان پیام‌نور مشمول بخشودگی بدهی و سنوات تحصیل می‌شوند

تهران-ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران از بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که طی سال‌های قبل در دانشگاه پیام‌نور پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده‌اند خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا غلامرضا بخشی خانیکی گفت: با توجه به تقاضای بسیار دانشجویان از سراسر کشور برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد.

وی با عنوان اینکه این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است، افزود: دانشجویان عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۹۹ باید درخواست خود را به بخش آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور ارائه دهند.

بخشی خانیکی افزود: طبق این مجوز، برای ترم های عدم مراجعه دانشجویان، مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال ۹۹-۱۴۰۰ قابل اجراست.

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران یادآور شد: دانشجویان توجه داشته باشند که امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می کنند از تمامی تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره مند می شوند.

وی تاکید کرد: در ایام شیوع بیماری کرونا کلیه کلاس های آموزشی و آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور به صورت تمام الکترونیک و غیر حضوری برگزار می شود. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به مرکز محل تحصیل خود و یا پورتال دانشگاه پیام نور استان تهران به نشانی http://tehran.pnu.ac.ir  مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا، پیش از این نیز محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور در شهریور ماه از بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که در سال های قبل در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده اند، خبر داد و گفت: با توجه به تقاضای بسیار دانشجویان از سراسر کشور برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه و بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش