آموزه‌های مکتب شهید سلیمانی در کتب درسی به نسل‌های آینده منتقل شود

مهاباد- ایرنا- مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان گفت: آموزه های مکتب شهید سلیمانی باید به همت آموزش و پروش در کتاب های درسی به نسل های آینده منتقل شود.

حجت الاسلام "محمد مصطفی‌زاده" روز شنبه در مراسم سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی در بوکان افزود: شهید سلیمانی برای عزت ایران و جهان اسلام از خود گذشتگی‌های بسیار زیادی کرد که بر هیچ کسی پوشیده نیست و در این راستا ترویج و تبلیغ مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باید در آموزش و پرورش در اولویت باشد.

وی ادامه داد: به برکت خون شهدا و سردارانی مانند قاسم سلیمانی، دشمنان جرات جنگ با ایران را ندارند و آن را محدود به تهدید زبانی و مانور کرده اند.

سرپرست مدیر آموزش و پرورش بوکان هم در این مراسم گفت: مدیران آموزش و پرورش امروز باید رهروان واقعی شهیدسپهبد سلیمانی باشند.

حسن خلیفه‌زاده با بیان اینکه رفتار و مکتب سردار سلیمانی باید سمبل و الگوی جوانان و نسل آینده ما باشند، افزود: شهید سلیمانی در افکار عمومی مردم تمام دنیا عزتمند شد و این عزت مندی برای همیشه ماندگار است.

به گزارش ایرنا، بامداد جمعه ۱۳ دی سال ۱۳۹۸ سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با بمباران پهپادهای آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها