کمکهای مومنانه تداوم حرکت سردار سلیمانی است

مشهد- ایرنا- مسوول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان رضوی گفت: فعالیت جوانان و دانش آموزان در جریان کمکهای مومنانه در حکم سربازی برای حاج قاسم سلیمانی و حرکت در مسیر اوست.

حجت الاسلام مهدی جعفری روز شنبه در مراسم توزیع کمکهای مومنانه به نیازمندان در بوستان کمربند سبز مشهد افزود: باید مانند حاج قاسم میدان مبارزه را درست تشخیص داد، امروز کمک به جبهه سلامت و دستگیری از خانواده‌های نیازمند و شاغلین کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا میدان اصلی مبارزه است.

وی ادامه داد: دانش آموزان با درس خواندن و کارمندان با حرکت در مسیر انجام وظایف خود و گره گشایی از مردم و دیگر اقشار نیز در همان موقعیتی که قرار دارند باید وظیفه خود را مانند حاج قاسم به درستی بشناسند و به آن عمل کنند.

مسوول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان رضوی گفت: سردار سلیمانی چه در دوران دفاع مقدس و چه در جبهه مقاومت در کشورهای منطقه و حتی در شرایطی مانند سیل و زلزله حضور داشت و پایان زندگی او نیز در جبهه مقابله با استکبار رقم خورد.

وی ولایت مداری را خصوصیت مهم حاج قاسم عنوان کرد و افزود: ولایت پذیری یکی از شاخصه های عاقبت بخیری افراد است که این مساله نصیب شهید سلیمانی نیز شد.

حجت الاسلام جعفری ادامه داد: اخلاص حاج قاسم در پیشگاه خداود متعال و رفتار بی تکلف او با مردم به عنوان ویژگی مهم سردار دلها وی را مورد علاقه و محبت مردم قرار داد.  

در این مراسم که به همت کارکنان بوستان کمربند سبز مشهد برپا شده بود ۱۵۰بسته کمک معیشتی شامل برنج، روغن، گوشت، ماکارونی، رب، قند، سویا و ماسک بهداشتی به ارزش هر بسته سه میلیون ریال بین نیازمندان توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها