جانشین بازرسی قرارگاه امام حسین(ع): راه سردار سلیمانی زنده است

اهواز - ایرنا - جانشین بازرسی قرارگاه امام حسین (ع) گفت: راه شهید سلیمانی همواره زنده است و فرزندان این مرز و بوم رهرو اهداف والای سردار سلیمانی خواهند بود.

به گزارش ایرنا عبدالرحمن پورجوادی روز شنبه در همایش بزرگداشت نخستین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی در تالار فرهنگ اندیمشک افزود:شهید قاسم سلیمانی مالک اشتر رهبر عزیزمان در شرایط کنونی بود و راه وی همواره جاودان است.

وی بیان کرد: شهید سلیمانی با شجاعت، اخلاص ، و با تدبیر در عرصه‌های نبرد علیه باطل حضور داشت و حماسه‌های ارزنده‌ای در این راه خلق کرد.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی همچنین یک شخصیت سیاسی بود که با شناخت درست از مسایل ، با تدبیر در میدان‌های مختلف حضور داشت.

سردار پورجوادی افزود: او شخصیتی سیاسی بود که بدون سیاست زدگی و به صورت فراحزبی برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی تلاش کرد.

فرمانده عملیات آزادسازی نبل الزهرا سوریه وحدت را یک رمز موفقیت برای مسلمین دانست و گفت: خدشه دار کردن وحدت ملت اشتباه محض است و شهید سلیمانی در حفظ وحدت مسلمین نقش آفرین بود.

وی با اشاره به واهمه دشمن از شخصیت سردار سلیمانی افزود: نقش شهید سلیمانی در محور مقاومت  بر کسی پوشیده نیست و ویژگی‌های شاخص این شخصیت ارزشمند ، او را به الگویی بزرگ تبدیل کرد.

وی با تشریح ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی ، وی را ذوب در ولایت و عاشق و شیفته اهل بیت (ع) بیان کرد.

به گفته سردار پورجوادی ، فرزندان ایران اسلامی با الگو پذیری از این شخصیت بزرگ ، راه وی را ادامه خواهند داد.

در این همایش با برنامه‌های متنوع فرهنگی ، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و همرزمانشان گرامی داشته شد.  

به گزارش ایرنا، صبحگاه جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ سردار قاسم سلیمانی در حمله هوایی آمریکایی‌ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها