۱۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۹
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84170608
۰ نفر

برچسب‌ها

چند خبر ورزشی از خوزستان

اهواز - ایرنا - برترین های رقابت های گلف کشوری در رده های سنی بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی مسجدسلیمان مشخص شدند.

به گزارش ایرنا این رقابت ها از روز ۱۰ تا ۱۲ دی ماه با شرکت ۷۰ نفر در مسجدسلیمان برگزار شد که در رده سنی بزرگسالان سجاد کرم پور، سعید براتی و محمد شیخ زاده اول تا سوم شدند.

در رده سنی پیشکسوتان نیز منوچهر نصیری، محمدرضا شهنی و شاپور شینی عنوان اول تا سوم را کسب کردند. مربی تیم ملی زیر ۲۳ سال، از نزدیک نظاره‌گر این رقابت ها بودند.

برترین‌های مسابقات والیبال ماسه‌ای خوزستان مشخص شدند

مسابقات والیبال ماسه‌ای خوزستان ۱۰ تا ۱۲ دی ماه در اهواز برگزار شد که تیم ساحلی کیانپارس اهواز ۲، به مقام  قهرمانی رسید.

این رقابت ها به مناسبت گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور ۱۲ تیم برگزار شد که تیم های کریمی اهواز، ساحلی کیانپارس اهواز یک و بورس آهن فولاد اهواز به ترتیب مقام‌های دوم تا چهارم را کسب کردند.

حضور یک تیم خوزستانی در لیگ قایقرانی آب های آرام کشور

جلال دریس رییس هیات قایقرانی خوزستان در گفت و گو با ایرنا افزود: برای اولین بار یک تیم خوزستانی در رقابت های لیگ آب های آرام کشور شرکت می کند.

وی افزود: این مسابقات روز ۱۵ دی ماه در تهران برگزار می شود که تیم خوزستان با نام یادآوران کارون خرمشهر در این مسابقات شرکت می کند.

ایذه قهرمان دوهای صحرانوردی بانوان خوزستان شد

مسابقات دوی صحرانوردی بانوان قهرمانی استان خوزستان با حضور ۱۲۴ شرکت کننده در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان ۱۲ دی ماه در باغملک برگزار شد که در پایان نتایج انفرادی و تیمی ذیل بدست آمد. 

نتایج انفرادی:
نوجوانان:
۱. مریم احمدی
۲.هانیه شهپری
۳. سامیا شهپری

جوانان:
۱. سهیلا شاپوری
۲. ساناز احمدی 
۳. آیناز اسکندری

بزرگسالان:
۱. زینب آورند 
۲. صدیقه سلیمانی
۳. مهتاب لیموچی 

نتایج تیمی:
نوجوانان:
۱.ایذه 
۲. قلعه تل
۳. ایذه (تیم ب)

جوانان:
۱. ایذه 
۲. باغملک 
۳. ماهشهر 

بزرگسالان:
۱. ایذه 
۲. ماهشهر 
۳. قلعه تل

همچنین مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی استان خوزستان در بخش آقایان به میزبانی ایذه با حضور ۵۴ ورزشکار در سه رده نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان برگزار شد که در پایان تیم ایذه قهرمان مسابقات شد.

نتایج انفرادی:
نوجوانان:
۱.شایان مرادی
۲.ابوالفضل داوودی
۳.امیرمحمد محمدی

جوانان:
۱.اسماعیل مرادی
۲.امید بزرگ
۳.نیما مرادی

بزرگسالان:
۱.محسن کیانی
۲.عباس امیری کیا
۳.سید اسماعیل موسوی

نتایج تیمی:
۱.ایذه 
۲.اهواز 
۳.شهرداری جنت مکان (گتوند)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها