۱۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۹
کد خبرنگار: 999
کد خبر: 84170521
۰ نفر

برچسب‌ها

تنیس روی میز کردستان مشکل مالی دارد

سنندج‌ - ایرنا - مربی تیم شادروان اقبال لطف الله نسبی گفت: این تیم هیچ حامی مالی خصوصی ندارد و به دلیل هزینه‌های بالای لیگ برتر با مضیقه مواجه است.

میدیا لطف‌الله‌نسبی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تنها حامد جولایی مدیرکل اداره ورزش و جوانان و شریعتی رییس هیات تنیس روی میز کردستان حامیان اصلی تیم هستند و آنها هم تحت فشار قرار دارند اما امیدواریم یک حامی مالی از بخش خصوصی پیدا شود چون در آینده لیگ برتر ممکن است با مشکل مواجه شویم.

وی افزود: تعداد زیادی از ورزشکاران حریفان تیم کردستان در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کردند و این لیگ‌ها زودتر از ایران آغاز شده بود بنابراین آنها در شرایط مسابقه قرار گرفته بودند درحالیکه تیم کردستان حدود یک سال از میادین و تمرینات جدی دور بود.

لطف‌الله نسبی  با اشاره به اینکه این تیم در دور رفت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز در گروه خود رتبه سوم را کسب کرده است یادآور شد: از ۱۰ بازیکن برتر ایران هشت بازیکن در گروه یک و همان گروهی که تیم ما قرار داشت حضور داشتند که البته ۲ نفر از این بازیکنان در تیم کردستان بودند این شرایط گروه یک را به گروه سخت‌تری تبدیل کرده بود.

مربی تیم شادروان اقبال لطف الله نسبی تاکید کرد: میانگین سنی بازیکنان تیم ۲۰ سال است و تجربه کمتری نسبت به حریفان داشتند اما با توجه به شایستگی‌هایی که در آنها وجود دارد انتظار صدرنشین شدن در این گروه را هم داشتیم.

وی با اشاره به اینکه دور برگشت در آبان سال آینده برگزار می‌شود و بدون شک شرایط بهتری خواهیم داشت گفت: هدف اصلی تیم فینالیست شدن در لیگ اما هدف ثانویه ما هم این است که بر روی سکو برویم.

لطف الله نسبی با بیان اینکه اختلاف ما با تیم‌های دیگر گروه زیاد نیست و از تیم اول گروه فقط ۲ امتیاز عقب هستیم افزود: احتمال صدرنشینی در لیگ هم دور از انتظار نیست بویژه اگر در فینال به تیم فراسنج تهران برخورد نکنیم.

متین حیدری، متین لطف‌الله نسبی، آریا امیری، امیررضا عباسی، سامان کریمی و کیارش عبدالملکی بازیکنان تیم شادروان اقبال لطف الله نسبی را تشکیل می‌دهند.

دور رفت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز کشور ابتدای ۹ تا ۱۲ دی در دو گروه چهار تیمی در تهران برگزار شد که تیم فراسنج تهران با هشت امتیاز، تیم رعد پدافند هوایی با ۶.۵ امتیاز، تیم شادروان اقبال لطف الله نسبی با ۵.۵ امتیاز به ترتیب تیم‌های اول تا سوم گروه یک شدند و تیم دانشگاه یزد با عدم کسب امتیاز در دره چهارم جدول قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها