کارمندان ادارات استان مرکزی با ترکیب دو سوم باید در محل کار حاضر شوند

اراک - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی گفت : بر اساس مصوبه اخیر ستاد ملی کرونا مبنی بر حضور دو سوم کارمندان ادارات و نهادهای دولتی در مناطق زرد، از روز یکشنبه کارکنان دستگاه‌های اجرایی این استان باید با ترکیب دو سوم در محل کار خدمت کنند.

«زهرا آخانی» روز شنبه در گفت و گو با  ایرنا افزود : برابر آخرین رده‌بندی شیوع بیماری در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تمامی شهرستان‌های ۱۲گانه استان مرکزی در وضعیت زرد کووید ۱۹ قرار دارند و اعمال تصمیم دورکاری با حضور دو سوم کارمندان در نهادهای دولتی تصمیم ستاد کرونا است و دستگاه‌های اجرایی باید آن را به مرحله اجرا بگذارند.

وی افزود : بر اساس اعلام مصوبه ستاد ملی کرونا منع تردد شبانه در شهرهای زرد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح همچنان اعمال می‌شود و امیدمی‌رود که با رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم به‌زودی کاهش کرونا در حدی باشد که استان مرکزی سفید اعلام شود.

نخستین مورد مثبت ویروس کرونا در اول اسفندماه سال ۹۸ و پس از استان قم در اراک به ثبت رسید.

«سیما سادات لاری» سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت ۱۱۴ ‌بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان این بیماری در کشور به ۵۵ هزار و ۳۳۷ ‌نفر رسید.

بر اساس این گزارش در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر جمعه  (۱۲ دی ۱۳۹۹)  ۶  هزار و  ۲۸۶  بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و  ۸۰۳  نفر بستری شدند که با این حساب، مجموع بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۲۳۳هزار و  ۴۲۹  نفر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها