عزت سپهبد شهید سلیمانی سرمایه نرم‌افزاری حامیان انقلاب اسلامی است

کرمان - ایرنا - سخنگوی ستادکل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خداوند متعال به برکت اخلاص، شجاعت، درایت، انس و الفت خالصانه‌ای که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با توده‌ مردم داشت، به او آبرو داد و امروز این عزت و آبرو، سرمایه نرم‌افزاری بزرگی در اختیار حامیان انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا، سردار رمضان شریف روز شنبه در جمع خبرنگاران و در گلزار شهدای کرمان افزود: امید داریم همه بتوانند راه شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی را در خنثی کردن توطئه های دشمن و سرافرازی ملت ایران، امت اسلامی و آزادسازی قدس شریف به کار گیرند و از این سرمایه نرم افزاری قدرتمند بهره مند شوند.

وی تاکید کرد: شهید سلیمانی همواره از حضور در رسانه و رسانه ای شدن پرهیز می کرد و شاید دلیل عمده آن این بود که کار مخلصانه ای انجام دهند و تعبیر ایشان این بود که آن کسی که باید ببیند، می بیند.

سخنگوی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سپهبد شهید سلیمانی تلاش داشت کارها در دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت به نام دیگران و شهدا ثبت شود و همواره معتقد بودند همه اتفاقت خوب از برکات خون شهیدان است.

وی ادامه داد: هرگز سراغ نداریم سردار سلیمانی کنفرانس خبری تشکیل دهد و در جمع خبرنگاران صحبت کرده باشد و تنها فرمانده ما بود که کنفرانس خبری برای او برگزار نکردیم و در سال های اخیر به دلیل حضور گسترده ایشان در جبهه مقاومت، عمدتا حضور وی از طریق فضای مجازی رسانه ای می شد.

سردار شریف با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند، سردار سلیمانی قهرمان ملی ملت ایران و امت اسلام است افزود: ما طی ۴۰ سال گذشته چنین تعبیری از امامین انقلاب ندیده بودیم و این بیانگر فعالیتی است که سردار سلیمانی در احیای امت اسلامی انجام داده است.

وی تصریح کرد: اگر مکتب حاج قاسم تبیین شود می تواند الگویی برای جوانان مسلمان و بالاتر از آن برای آزادگان جهان شود و شهید سلیمانی مدل دفاع مقدس را در سطح وسیع تر در جهان اسلام پیاده و خون تازه ای به رگ ملت های مسلمان جاری کرد.

مسئول روابط عموممی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز اگر صهیونیست ها به هر نقطه ای از جهان اسلام حمله کنند با انبوه جوانان شیفته برای دفاع از مبانی اسلامی روبرو می شوند و امیدواریم همین پتانسیل در مکتب، یاران و فرماندهانی که شهید سلیمانی در ایران، عراق، سوریه تربیت کرده است مقدمه آزاد سازی قدس شریف باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها