۱۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۵
کد خبرنگار: 1101
کد خبر: 84170375
۰ نفر

برچسب‌ها

باخ: المپیک توکیو نوری در انتهای تونل تاریک است

تهران - ایرنا- رییس نهاد بین المللی ورزش، گفت: المپیک توکیو نوری در انتهای تونل تاریک است و از عزم راسخ ژاپن برای برگزاری این رویداد قدردانی می‌کنم.

به گزارش ایرنا؛ توماس باخ رییس کمیته بین‌المللی المپیک در مشروح سخنان خود برای شروع سال ۲۰۲۱ بر تجربه فراموش نشدنی بازی‌های المپیک در سال‌جاری میلادی تاکید کرد.

وی گفت: این رویداد المپیک، نوری در انتهای تونل تاریک است. بازی‌های توکیو گرامیداشت همبستگی، اتحاد بشریت در تمامی گوناگونی‌ها و مقاومت است. توکیو ۲۰۲۰ همچنان یک المپیک آماده و مهیا است.

رییس ای.او.سی ادامه داد: ما می‌توانیم از شرکا و دوستان ژاپنی خود بخاطر تعهد و عزم راسخ‌شان تشکر کنیم. این تعهد همانند تعهد و عزم ما برای سازماندهی این بازی‌ها به روشی ایمن برای همه شرکت‌کنندگان و مناسب ساختن آن با دنیای پساکرونا خواهد بود.

باخ ادامه داد: شاهد همان تعهد و عزم در همکاران چینی و دوستان خود هستیم و همه اماکن المپیک اکنون برای حضور ورزشکاران در ورزش‌های زمستانی جهان آماده هستند. به همبستگی بیشتر در جوامع نیاز داریم. از شرایط کنونی درس می‌آموزیم و با آموختن از درس همبستگی، چالش‌های آینده را دوباره به فرصت تبدیل خواهیم کرد.

المپیک ٢٠٢٠ توکیو با یک‌سال تاخیر قرار است خرداد ماه سال آینده برگزار شود که از طرفی با ظهور مدل جهش یافته ویروس کرونا در انگلیس و شیوع آن به برخی کشورها نگرانی‌هایی برای حضور در این رویداد ایجاد کرده است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =