مکتب سردار سلیمانی رژیم صهیونیستی را به نقطه پایان می‌رساند

تهران- ایرنا- کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در بیانیه‌ای اعلام کرد: نسل تربیت شده مکتب سردار شهید سلیمانی رژیم صهیونیستی را به نقطه پایان خواهد رساند.

به گزارش ایرنا، کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری روز شنبه در بیانیه‌ای بمناسبت اولین سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید حاج ابومهدی المهندس اظهارکرد: مسیری که حاج قاسم سلیمانی، سردار سرافراز ایجاد کرد نسل تربیت شده این قهرمان ملی ادامه خواهد داد که نتیجه آن به پایان رسیدن رژیم صهیونیستی غاصب است.

این بیانیه افزود: یکسال از شهادت جانسوز سرباز با صفا و مخلص ولایت، سردار دل‌ها و سیدالشهدای جبهه جهاد و مقاومت و حامی محرومان و مظلومان عالم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید مظلوم ابومهدی المهندس و همراهان حقیقتا با فراقی دردناک و اندوهی غمبار گذشت.

مکتب شهید سلیمانی ارزش‌های ایثار و مقاومت را متجلی ساخت

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین خاطرنشان کرد: فقدان سردار سلیمانی و همراهان، همواره قلوب همه انسان‌های آزاداندیش و ملت‌های مظلوم و مقاوم جهان را غمگین و مالامال از اندوه کرد و البته خون پاک و مکتب ناب آن شهید، همچنان در تربیت و تعالی فرهنگ جهاد و مقاومت و رشد جوانان انقلابی در عالم نقشی کم‌نظیر ایفا کرد و ارزش‌های حقیقی ایثار و مقاومت را بیش از پیش در اندیشه اندیشمندان و رفتار مجاهدان عالم متجلی ساخت.

این بیانیه یادآور شد: با شهادت این مجاهد نستوه و مبارز خستگی‌ناپذیر که سال‌ها، عمر بابرکت خود را، با تلاش و توکل به آستان ربوبیت وقف کرد و بر حفظ و اعتلای نظام اسلامی در همه عرصه‌ها و التیام آلام مظلومان و محرومان عالم با حضور خود در بحران‌های اقلیمی و کمک به سیل و زلزله‌زدگان مجاهدت‌های شبانه‌روز کرد. آن شهید عزیز، همیشه در خط مقدم مبارزه با سیاست‌های خصمانه و جنایت کارانه اشقیای زمان، جریان تکفیری وهابی-  صهیونیستی - آمریکایی و ایادی و اذنابشان، حضوری فعال و موثر داشت که در زمان حال فقدان وی حقیقتاً احساس می‌شود.  

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین اضافه کرد: اینک استکبار جهانی، صهیونیسم کودک‌کش و ایادی خبیث و حامیان خونخوارشان در منطقه و جهان، سال‌هاست در این خیال پوچ و تفکرات رذیلانه به حیات نکبتبار خود با اقداماتی ذلیلانه و منافقانه، توسط مزدوران داخلی و مرتجعین منطقه‌ای، با حربه منفور ترور در صدد از میان برداشتن چهره‌های ارزشمند انقلابی و مجاهدان راه روشن جهاد و مقاومت و دانشمندان موثر در صنعت دفاعی و علمی پژوهشی کشور به منظور رعب و هراس در میان ملت‌ها و تضعیف و انحراف جریان و جبهه مقاومت ضدصهیونیستی و استکبار جهانی، را تنها راه مقابله با نظام مستحکم جمهوری اسلامی ایران می‌دانند.

این بیانیه خاطرنشان کرد: امام راحل و عظیم‌الشأن در این باره کلامی ارزشمند و منطقی استوار بر مبانی اسلامی به یادگار گذاشتند که فرمودند: این انقلاب باید زنده بماند، این نهضت باید زنده بماند، و زنده ماندنش به این خونریزی‌هاست. بریزید خون‌ها را،  زندگی ما دوام پیدا می‌کند. بکُشید ما را،  ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از مرگ نمی‌ترسیم،  و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید. دلیل عجز شماست که در سیاهی شب، متفکران ما را می‌کشید. برای اینکه منطق ندارید. اگر منطق داشتید که صحبت می‌کردید،  مباحثه می‌کردید. لکن منطق ندارید، منطق شما ترور است!

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری عنوان کرد: بی‌شک بر کسی پوشیده نیست که این اقدامات کور و بزدلانه از جهل و خشونت و کینه نشات گرفته و این نشان از زنگ پایان حیات شوم استکبار صهیونیسم بین‌الملل و افول هژمونی نطام پلید سلطه در جهان است و این اقدامات نابخردانه و ذلت بار علاوه بر نمایش چهره کریه آمریکای تروریست و اذناب حقیرشان، ملت ایران اسلامی و ملت‌های جهان را بیدارتر و حقانیت نظام مقدس و منطق اصولی آن را بر همگان هویدا می‌سازد.

این بیانیه یادآور شد: کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری،  اولین سالگرد شهادت مظلومانه سردار دل‌ها، شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی و شهید با اخلاص حاج ابومهدی المهندس را به محضر مقام عظمی ولایت حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای و همسر و فرزندان گرامی آن شهیدان والامقام و همچنین مردم شهید پرور ایران اسلامی و عراق اسلامی مظلوم و ملت‌های آزاده جهان و مجاهدان جبهه مقاومت تبریک و تسلیت گفت.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری،  رجا واثق دارد بفضل رب الارباب در اولین فرصت ممکن نظام مقدس، ملت ایران عزیز و محور جهانی مقاومت به این اقدامات ذلیلانه پاسخی سخت و کوبنده و انتقام‌گیر خواهند داد همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند: با رفتن او به حول و قوّه‌ الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ دیشب آلودند. (۱۳۹۸/۱۰/۱۳)

این بیانیه افزود: دشمن شرور ملت ایران بداند که این اقدامات کور و غیرانسانی، زمینه‌ساز اجماع جهانی علیه ظلم آشکار و جنایات نظام سلطه و رسوایی و ریشه‌کنی غده سرطانی بشریت، رژیم جعلی صهیونیستی خواهد شد و پرچم جبهه مقاومت و ظلم‌ستیزی را تا نابودی صهیونیسم جهانی برافراشته خواهند کرد.  

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین خاطرنشان کرد: اکنون نیز نشانه‌های سقوط این هیمنه پوشالی به خوبی دیده می‌شود به طوری‌که بسیاری از نویسندگان و تحلیلگران نیز پیش‌بینی‌های علمی را در این زمینه انجام دادند که نشان از رسیدن رژیم صهیونیستی به خط پایان خود را دارد، رشادت‌های سردار سلیمانی که نتایجی از جمله خروج آمریکایی‌ها از عراق و شکست طرح معامله قرن در خاورمیانه را به همراه داشت از جمله موضوعاتی است که پایان اسرائیل جنایتکار را به خوبی اثبات می‌کند.

این بیانیه افزود: مطمئنا موضوع عادی‌سازی روابط حکام مرتجع برخی کشورهای عربی نیز به همین سرنوشت دچار خواهد شد زیرا نسل تربیت شده مکتب حاج قاسم سلیمانی در نیروی قدس سپاه هنوز در این مسیر فعال هستند و در جهت این خط مقدس حرکت می‌کنند که با این روند همان‌طور که نشانه‌های اضمحلال در آمریکا مشاهده می‌شود نشانه‌های تضعیف اسراییل غاصب هم به خوبی نمایان است.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری عنوان کرد: نیک می‌دانیم تنها راه نجات با تاسی بر فرهنگ ایثار و شهادت ذیل رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) و با اتحاد و انسجام عملی علیه آمریکای ددمنش و خونخوار، زمینه آزادی ملت‌های مظلوم و ستمدیده جهان از سلطه غده سرطانی بشریت و غاصب صهیونیستی فراهم خواهد شد و بزودی شاهدهایی ملت مظلوم فلسطین و یمن و عراق و افغانستان و سوریه و ...  از چنگال ظالمان و اشقیای زمان خواهیم بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha