همسر شهید مدافع حرم: منش سردار سلیمانی الگویی برای همه ما در زندگی است

بجنورد- ایرنا- همسر شهید مرتضی زرهرن مدافع حرم گفت: منش و رفتار سردار سلیمانی الگویی برای همه ما در زندگی است زیراکه این سردار اسلام راه و روش مبارزه با استکبار و تکفیریها را به همه آزادیخواهان آموخت.

زهرا رمضانپور روز شنبه در حاشیه آیین گرامیداشت یاد و خاطره سردار قاسم سلیمانی که بر مزار شهید زرهرن در شیروان برگزار شد به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سردار دلها بی باک و شجاعانه در برابر دشمن ایستادگی کرد و اگر بخواهیم شخصیت این سردار را تعبیر کنیم در حقیقت مالک اشتر رهبری بودند.

وی گفت: شخصیت برجسته شهید سلیمانی بر کسی پوشیده نیست و آنچه از خدمات و عملکرد ایشان مشاهده می شود خدمت به اسلام، مردم، تواضع، فروتنی، جهاد در راه خدا، ادب و اخلاص بوده است.
رمضانپور افزود: سردار سلیمانی یک مکتب بود، با نگرش در زندگی ایشان اگر راه این شهید را انتخاب کنیم بطور قطع موفق خواهیم شد.

رییس ادار بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان گفت: همزمان با نخستین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی، بامداد امروز اجتماع مردمی و بسیجیان بر سر مزار شهید زرهرن تنها شهید مدافع حرم این شهرستان انجام شد.

رمضانعلی رازقی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شهید سرهنگ دوم مرتضی زرهرن از یاران سردار بودند که به صورت خودجوش به یاد سردار دل ها برگزار شد.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو برنامه های سالروز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی استقبال خوبی از این آیین شد و مردم با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها بار دیگر ثابت کردند شهادت مردان خدایی را فراموش نخواهند کرد و ادامه دهنده راه این شهدا هستند.

بامداد جمعه ۱۳ دیماه سال ۹۸ سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  
بر اساس اعلام وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون)، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رییس جمهوری این کشور صادر کرده بود.
در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها