نتایج دومین روز لیگ‌ یک بسکتبال مردان منطقه شمال کشور در گرگان

گرگان - ایرنا - دومین روز رقابت‌های بسکتبال لیگ دسته اول مردان باشگاه‌های ایران در منطقه شمال کشور با انجام سه مسابقه از گروه د امروز جمعه در گرگان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا رقابت‌های عصر و شامگاه جمعه با انجام سه دیدار در سالن بسکتبال امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد که در اولین مسابقه تیم‌ آویژه صنعت پارسا مشهد با نتیجه ۷۴ - ۵۹ ملوان بندرانزلی را شکست داد.

در مسابقه دوم مهرام شهر قدس در یک رقابت نزدیک و تنها با یک امتیاز اختلاف کاله تهران را ۷۶ - ۷۵ شکست داد.

در سومین و آخرین مسابقه تیم شهرداری نوین گرگان نتیجه را با یک شوت ۲ امتیازی آخر بازی با نتیجه ۸۴ بر ۸۶ به خانه بسکتبال خراسان رضوی واگذار کرد.

در ادامه این رقابت‌ها و در سومین روز عصر فردا شنبه سه دیدار دیگر برگزار خواهد شد که تیم‌های مهرام شهرقدس، آویژه صنعت پارسا مشهد و کاله تهران به ترتیب برابر تیم‌های خانه بسکتبال خراسان رضوی، شهرداری نوین گرگان و ملوان بندرانزلی قرار خواهند گرفت.

در پایان روز دوم این رقابت‌ها تیم‌های خانه بسکتبال خراسان رضوی و آویژه صنعت پارسا مشهد با ۲ برد و بدون باخت اول و دوم هستند، تیم مهرام شهر قدس و ملوان بندرانزلی با یک برد و یک باخت در مکان سوم و چهارم و تیم‌های شهرداری نوین گرگان و کاله تهران بدون برد و ۲ باخت در رده پنجم و ششم قرار دارند.

در گروه د رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور ۶ تیم حضور دارند که رقابت‌های خود را به صورت متمرکز با میزبانی گرگان‌ آغاز کردند که تا ۱۷ دی ماه جاری ادامه خواهد یافت.

رقابت‌های بسکتبال لیگ دسته اول با حضور ۳۸ تیم در ۲ منطقه شمال و جنوب در حال برگزاری است.

در منطقه شمال، ۲۲ تیم در چهار گروه شامل ۲ گروه ۵ تیمی و ۲ گروه ۶ تیمی حضور دارند.

همچنین در منطقه جنوب ۱۶ تیم در سه گروه شامل ۲ گروه ۵ تیمی و یک گروه ۶ تیمی هستند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها