۱۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۱۶
کد خبرنگار: 2160
کد خبر: 84169714
۰ نفر

برچسب‌ها

دختران گرگان مغلوب تیم بسکتبال شهرداری قزوین شدند

گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال "بانوان شهر گرگان" در هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال زنان باشگاه‌های ایران برابر حریف خود شورا و شهرداری قزوین با نتیجه ۵۰ بر ۶۶ شکست خورد.

به گزارش ایرنا؛ در این مسابقه که امروز جمعه از گروه ب فصل جاری لیگ برتر و در هفته سوم دور برگشت مرحله مقدماتی به قضاوت مریم دهستانی همراه بنفشه بجنوردی و مهشاد یارمحمدی به عنوان داور اول و دوم و با نظارت هما گودرزی در تهران برگزار شد، بانوان شهر گرگان در وقت‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۹ بر ۱۶، ۲۰ بر ۱۷ و ۲۰ بر ۱۴ تسلیم حریف شد و رقابت ۲ تیم در وقت دوم در عدد ۱۰ - ۱۰ برابر ثبت شد.

سوره ضرغامیان سرمربی بانوان شهر گرگان برای این مسابقه در ابتدا مرضیه تندرو، مونس علی‌پناه، زهرا سوخته‌سرایی، پریسا کرمی و ریحانه باقری را در برابر فاطمه آقازادگان، محدثه قاسمی، مطهره کاشفی، رقیه نجفی و مبینا مشهدی پنج بازیکن ابتدایی شورا و شهرداری قزوین با هدایت افسانه حسن‌نائبی به میدان فرستاد.

در این مسابقه فاطمه آقازادگان از تیم قزوین با کسب ۳۱ امتیاز و تاثیرگذاری ۳۱ امتیازآورترین و موثرترین بازیکن شناخته شد و مونس علی‌پناه از بانوان شهر گرگان نیز با ۱۰ امتیاز و اثرگذاری ۱۲ توانست امتیازآورترین و موثرترین بازیکن تیمش معرفی شود.

همچنین زینب غفاری از قزوین با ۱۱ امتیاز و ۱۱ ریباند در کنار مونس علی‌پناه از گرگان با ۱۰ امتیاز و ۱۰ ریباند به عنوان بازیکن "دبل دبل" معرفی شدند.

تیم بانوان شهر گرگان اکنون از ۶ مسابقه با ۲ برد و ۴ باخت و کسب ۸ امتیاز در رده پنجم جدول این گروه قرار گرفته و شورا و شهرداری قزوین از ۷ مسابقه ۶ برد و ۱ باخت و مجموع ۱۳ امتیاز در رده نخست جدول این گروه قرار دارد.

بانوان شهر گرگان روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ دی ماه ۹۹  در هفته نهم و دهم لیگ (هفته چهارم و پنجم دور برگشت) مقابل تیم‌های مولتی کافه مشهد و پالایش نفت آبادان به میدان خواهد رفت.

رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر بسکتبال زنان ایران امسال در ۲ گروه ۷ و ۶ تیمی از ۲۲ آبان آغاز شده و به علت کرونا رقابت‌های دور رفت و برگشت مرحله مقدماتی متمرکز در تهران برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها