سرمربی سن ایچ ساوه: بُردیم اما از کیفیت بازیکنانم راضی نیستم

ساوه- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه با وجود پیروزی تیمش مقابل حریف اهوازی در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر، گفت: هرچند برنده بازی شدیم اما از نمایش و کیفیت بازیکنانم به خصوص در بخش دفاعی راضی نیستم.

به گزارش ایرنا، «جواد اصغری مقدم» عصر جمعه در پایان دیدار تیم های سن ایچ و حفاری اهواز که با نتیجه ۹ بر پنج به سود نماینده ساوه تمام شد، افزود: با اینکه فاصله پنج گل را با حریف ایجاد کردیم اما در مقابل سیستم پاورپلی آنها کیفیت دفاعی خوبی نداشتیم و در چند دقیقه چهار گل دریافت کردیم که باید در تمرینات این مشکل را برطرف کنیم.
وی افزود: تیم حفاری حریف قابل احترامی است و در این دیدار پا به پای ما بازی کرد اما لازم است بازیکنان سن ایچ همیشه روحیه برتری خود در زمین را حفط کنند.
وی اظهار داشت: با صحبت های که در نیمه دوم با بازیکنان انجام دادم توانستیم در ۱۰ دقیقه نخست این نیمه پنج گل به ثمر برسانیم اما در ادامه و به دلیل مشکل در بخش دفاعی،  روی سیستم بازی پنج نفره حریف چهارگل دریافت کردیم.
سرمربی سن ایچ گفت: در حالی که حریف اهوازی اختلاف گل ها را به عدد یک رساند اما با تغییر تاکتیک و سبک بازی موفق شدیم در ادامه باز هم بر تعداد گل های خود بیفزاییم و در نهایت پیروز میدان شویم با این حال از نمایش شاگردانم راضی نیستم و باید تلاش کنیم تا کیفیتی به مراتب بهتر در میدان مسابقه ارائه کنیم.
وی در خصوص قضاوت داوران این مسابقه نیز، گفت:  در برخی صحنه ها که خطاهای خیلی واضحی رخ داد، داوران سوت نزدند اما در مجموع قضاوت خوبی داشتند و اشتباه تاثیرگذار در نتیجه مسابقه مرتکب نشدند.

سن ایچ با پیروزی مقابل حفاری اهواز در پایان هفته چهارم لیگ برتر فوتسال کشور با ۱۰ امتیاز صدر جدول گروه دوم این رقابت ها را در اختیار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها