روایتی از حال و هوای شهید سلیمانی هنگام تشرف به ضریح مطهر رضوی

مشهد- ایرنا- قائم‌ مقام تولیت آستان قدس رضوی در باره حال و هوای آخرین تشرف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به بارگاه منور رضوی روایت خاصی ارائه کرد.

آستان قدس رضوی روز جمعه به نقل از مصطفی خاکسار قهرودی گزارش داد: مردم حاج قاسم سلیمانی را از خودشان می‌دانستند و احساس می‌کنند عزیزی را از دست داده‌اند لذا غم و اندوه فراوان دارند اما شهادت، مزدی بود که خداوند متعال نصیب شهید سلیمانی کرد.

وی افزود: آخرین بار که حاج قاسم سلیمانی به حرم منور رضوی مشرف شد حالی فراموش‌ نشدنی داشت. احساس می‌کنم ایشان شهادت خود را در حرم مطهر رضوی از خدا خواست. این را می‌شد از حال ‌و هوای ایشان درک کرد.

قائم‌ مقام تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی به مقام شهادت که خواستار آن بود رسید. بی‌تردید در میان شهدا نیز جایگاه برجسته‌ای دارد و در مقام اطاعت از ولایت نیز جایگاه برجسته‌ای داشت. همه وجود ایشان خدمت و پیاده‌سازی تدابیر رهبر معظم انقلاب بود.

وی گفت: باید این شهادت را به روح ایشان و دوستان ایشان تبریک گفت. از سوی دیگر، دشمن نیز نباید احساس کند کار مهمی صورت داده بلکه کار ذلیلانه‌ای انجام داده است. 

خاکسار قهرودی افزود: مردم، بسیجیان، سپاه، بسیج یمن و عراق دوستان و سربازان حاج‌ قاسم هستند. دشمن باید بداند روی آرامش نخواهد دید و این بسیجیان هرجای دنیا که باشند، انتقام حاج ‌قاسم را خواهند گرفت.

وی ادامه داد: دشمن خوشحال نباشد زیرا هزاران حاج ‌قاسم در دنیا قد علم خواهند کرد و محکم‌تر از گذشته مقابل دشمن خواهند ‌ایستاد.

قائم‌ مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: سردار سلیمانی همواره در فراق شهدا اشک می‌ریخت و خود را از قافله شهدا عقب می‌دید. بارها این مسئله را در تشرف‌های ایشان به حرم مطهر رضوی می‌دیدم. با همه وجود می‌خواست به شهادت برسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار استان‌ها