سرمربی حفاری اهواز: سن ایچ از اشتباهات تیم ما استفاده کرد

ساوه -ایرنا- سرمربی تیم فوتسال حفاری اهواز گفت: تیم سن ایچ در ۱۰ دقیقه نخست نیمه دوم از اشتباهات بچگانه بازیکنان ما نهایت استفاده را کرد و توانست پنج گل به ثمر برساند اما در ادامه با وجود نمایش عالی تیم و بازگشت به بازی اما نتیجه را واگذار کردیم.

به گزارش ایرنا،   «کیاوش علاسوند» عصر جمعه در پایان دیدار تیم های سن ایچ و حفاری که در ساوه برگزار شد، اظهار کرد: امروز شاهد یک فوتسال با کیفیت و فوق العاده بودیم و هر ۲ تیم بسیار با کیفیت ظاهر شدند و حیف شد که این رقابت تماشایی بدون حضور تماشاگران برگزار شد.
وی ادامه داد: هر دو تیم در نیمه نخست توان برابری داشتند هرچند ما یک اشتباه منجر به گل حریف مرتکب شدیم اما سن ایچ در ۱۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم تیم برتر میدان بود و از اشتباهات بچگانه بازیکنان ما نهایت استفاده را برد و پنج گل به ثمر رساند.
سرمربی حفاری اهواز گفت: ۱۰ دقیقه پایانی مسابقه بدون تردید به تیم ما اختصاص داشت و از عملکرد فوق العاده بازیکنانم که اختلاف ۶ گل را به یک گل کاهش دادند قدردانی می کنم.
وی اظهار داشت: نقطه تاریک این مسابقه اعلام خطای پنالتی از روی نقطه دوم به ضرر تیم ما در یک دقیقه پایانی بود که منجر به گل سن ایچ شد و همین سوت اشتباه شیرازه تیم ما را از هم پاشید.
علاسوند افزود: در چنین دیدار پربرخوردی اعلام پنالتی روی این صحنه ها از سوی داوران بعید بود.
وی گفت: با اینکه تیم ما در بحران قرار دارد و من هم هرگز عادت ندارم به داوری ها اعتراض کنم اما امروز از نحوه قضاوت مسابقه گلایه دارم.
وی افزود: این پیروزی را به تیم سن ایچ تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه لیگ،  نمایش بازیکنان حفاری اهواز مانند ۱۰ دقیقه پایانی مسابقه امروز باشد.

دیدار تیم های سن ایچ ساوه و حفاری اهواز با نتیجه ۹ بر پنج به سود ساوجی ها تمام شد تا این تیم در پایان هفته چهارم لیگ برتر فوتسال کشور با ۱۰ امتیاز صدرنشین گروه دوم باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها