برد شاگردان شمسایی در حساس‌ترین مسابقه لیگ برتر فوتسال

تهران- ایرنا- هفته چهارم لیگ برتر فوتسال ایران با برگزاری ۶ دیدار پیگیری شد که در مهمترین آن تیم گیتی‌پسند با نتیجه چهار بر سه برابر حریف خود به برتری رسید.

به گزارش ایرنا، لیگ برتر فوتسال ایران به برگزاری ۶ دیدار پیگیری شد. در مهمترین این بازی‌های تیم فوتبال گیتی‌پسند اصفهان در دیداری نزدیک توانست با نتیجه چهار بر سه برابر «کراپ الوند» به برتری دست پیدا کند. 

در این دیدار قدرت بهادری ۲ گل و علیرضا وفایی و علی اصغر حسن زاده هر کدام یک گل برای گیتی پسند به ثمر رساندند. سپهر محمدی و محمدرضا سنگ‌سفیدی نیز با دریافت کارت قرمز اخراج شدند. بهزاد عظیمی نیز برای کراپ الوند در این بازی هتریک کرد.

همچنین دیدار تیم‌های شهید منصوری قرچک با شهروند ساری با نتیجه پنج بر سه به سود نماینده استان تهران به پایان رسید. در این هفته همچنین مقاومت البرز با سه گل مجتمع فردوس قم را از پیش رو برداشت. 

در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران مس سونگون با نتیجه ۶ بر ۲ بر راگا شهر ری غلبه کرد. اما پرگل ترین دیدار این هفته بین تیم‌های سن‌ایچ ساوه و ملی حفاری برگزار شد که در مجموع ۱۴ گل رد و بدل شد. نماینده ساوه با به ثمر رساندن ۹ گل بیشترین سهم در این جشنواره گل را داشت و سهم ملی حفاری نیز پنج گل بود.  در دیگر دیدار تیم فوتسال شهرآرا مشهد و کوثر اصفهان در یک دیدار پرگل به تساوی چهار بر چهار رسیدند تا امتیازات این بازی را بین خود تقسیم کنند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار ورزش