ناکامی ترابی در روزی که مشتریان سردار دست به کار شدند

تهران- ایرنا- خورشید دوازدهمین روز از دی‌ماه سال ۱۳۹۹ در حالی غروب کرد که مخاطبان اخبار متنوعی از رشته‌های ورزشی فوتبال و منهای فوتبال در خروجی سرویس ورزشی ایرنا مشاهده کردند.

به گزارش ایرنا، نخستین روز سال ۲۰۲۱ برای ورزش ایران با اخباری از فعالیت لژیونرهای فوتبال کشورمان همراه بود فعالیتی که برخی از آنها نوید دهنده آینده روشن و مثبتی برای بازیکنان خارج از کشور بود و برخی دیگر از این اخبار نشان از آن داشت بازیکنان یا در حال تغییر تیم هستند یا اینکه به خاطر مصدومیت قادر به بازی در هفته‌های نخست سال ۲۰۲۱ نیستند.

با آغاز فصل نقل و انتقالات معمولا اخباری از ترانسفر «سردار آزمون» به لیگ‌های معتبر اروپایی منتشر خواهد شد. البته این سنت در تعطیلات ژانویه 2021 هم به مانند سال‌های گذشته ادامه داشت و یک سایت روسی ادعا کرد تیم فیورنتینا ایتالیا یکی از مشتریانی است که مهاجم ملی‌پوش و ایرانی تیم زنیت را زیر نظر دارد. متن این خبر در لینک آمده است. 

همچنین در نخستین روز سال ۲۰۲۱ اعلام شد «شهاب زاهدی» مهاجم ایرانی تیم فوتبال المپیک دونتسک در لیگ اوکراین، به عنوان بهترین بازیکن این تیم در سال ۲۰۲۰ انتخاب شده است. متن خبر را با هم می‌خوانیم.

هر چند که از روسیه و اوکراین خبرهای خوبی در زمینه درخشش لژیونرها به گوش می‌رسد اما از سواحل جنوبی خلیج فارس اخباری منتشر شده که حکایت از شرایط نابسامان لژیونرهای ایرانی در لیگ ستارگان قطر دارد.

«مهدی ترابی» که به بهانه پرداخت نشدن بخش کمی از مطالبات خود پرسپولیس را در لیگ قهرمانان آسیا تنها گذاشت اکنون در لیست خروجی باشگاه العربی قرار گرفته  و این خبر  را سایت استاد الدوحه قطر فاش کرد. متن این گزارش در لینک می خوانیم.

شرایط سخت لژیونرهای ایرانی تنها به ترابی ختم نشد بلکه رامین رضاییان در تیم الدحیل قطر نیز شرایط مساعدی ندارد و برخی احتمال می دهند وی به صورت قرضی به تیم فوتبال السیلیه این کشور برود. متن گزارش روزنامه الوطن قطر در لینک قابل دیدن است.

سوت آغاز هفته شانزدهم سوپر لیگ ترکیه در حالی به صدا در خواهد آمد که «سیدمجید حسینی» در این هفته به خاطر مصدومیت غایب است. این خبر توسط یکی از رسانه‌های ترکیه منتشر شد.

استقبال رییس فدراسیون جهانی فوتبال از حضور کمیته ملی المپیک در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ایران یکی دیگر از اخبار مثبت نخستین روز سال ۲۰۲۱ بود. متن این خبر که به نقل از رییس کمیته ملی المپیک منتشر شده در لینک  قابل مشاهده است. 

 بازیکن کروات تیم فوتبال اسقلال تهران به خاطر اعتراض در فضای مجازی با دستور سرمربی تیم در اختیار باشگاه قرار گرفت. این خبری بود که هواداران استقلال تهران دوست نداشتند در روزهای آرامش نسبی تیم آن را در لینک زیر بخوانند. 

پرشورهای تبریز با حضور گسترده در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا و رای به تیم تراکتور این تیم را به عنوان محبوب‌ترین تیم قاره کهن معرفی کردند. متن خبر محبوبیت تراکتور در لینک قابل مشاهده است. 

 بنا به اعلام رسانه‌ها، «مائوریسیو پوچتینو» سرمربی سابق تاتنهام انگلیس امروز (جمعه، ۱۲ دی) وارد فرانسه می‌شود تاهدایت تیم پاری‌سن ژرمن فرانسه را بر عهده بگیرد. متن این خبر در لینک آمده است. 

در بخش منهای فوتبال غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: لازمه پیشرفت تیم ملی کشتی آزاد حضور جوانان و باتجربه‌ها کنار یکدیگر است و با این راهبرد می‌توانیم روزهای خوبی را برای کشتی ایران ترسیم کنیم. متن مصاحبه محمدی در لینک آمده است.

«گی ژائوئن» رییس انجمن جهانی ورزش ها و بازی های سنتی با اشاره به ویدئوهای منتشر شده از فعالیت ها و پویش های ورزشی مردم روستایی ایران در انجام بازیهای بومی و محلی و سنتی  انجام شده در خانه ها و ارسال آنها به فدراسیون ، از اقدامات عباسعلی اکبری سرپرست این فدراسیون تقدیر و تشکر کرد. متن خبر در لینک آمده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha