ایران اسلامی با داشتن سردار سلیمانی‌ها شکست ناپذیر است

بروجرد - ایرنا - فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با داشتن فرماندهان شجاع، امثال سردار حاج قاسم سلیمانی شکست ناپذیر است.

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار احمد علی گودرزی جمع نمازگزاران جمعه بروجرد در مسجد امام خمینی(ره) افزود: دشمنان ما کسانی که ادعای دمکراسی در دنیا را دارند، بزدلانه در زمانی که سردار سلیمانی دفاعی از خودش نداشت و میهمان رسمی نخست وزیر عراق بود با پهباد های پیشرفته او را به شهادت رساندند.

وی اظهار داشت: بیش از ۸۰ کشور جهان به نام داعش در سال ۱۳۹۳ جنگجویان خود را به عراق و سوریه فرستادند تا شیعیان را قتل عام کنند، در این راستا داعشیان از هیچ اقدام وحشیانه ای نسبت به شیعیان دریغ نکردند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: ضریح مقدس امامین عسگرین (ع) را در سامرا منهدم کردند در سال ۲۰۱۳ قسمتی از سوریه و عراق را با همکاری بخشی از باقیمانده حزب بعث که دل در گرو آمریکا و اسرائیل داشتند تصرف کردند.

سردار گودرزی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران که برای دفاع و حمایت از شیعیان مرزی را نمی شناسد و حمایت از مستضعفین عالم را سرلوحه کار دارد، با بسیج مردمی نشات گرفته از بسیج در نظام جمهوری اسلامی را در عراق با مدیریت کامل پیاده کردند و آموزش های لازم را به آنان دادند.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب به یک سرباز پا به رکاب خود فرمان داد تا با حضور خود با فرماندهی سپاه قدس اقدامات برون مرزی انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان قصد داشتند تا جغرافیای منطقه را تغییر دهند بیان کرد: دشمنان با طرح بزرگ خاورمیانه قصد تغییر جغرافیای خاورمیانه داشتند و داعش را به این بهانه تشکیل داند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با تجربیات ارزنده دفاع مقدس در خط مقدم مبارزه قرار داشت و امروز هم که این شهید بزرگوار به شهادت رسیده دشمنان از نام این شهیدان می ترسند.

سردار گودرزی افزود: محور مقاومت توسط شهید سلیمانی به جریان مقاومت تبدیل شد و امروز در غرب آسیا اتحاد مقاومت تشکیل شده است.

وی اظهار داشت: قدرت نفوذ جمهوری اسلامی به گونه ای است که فرزندان خود را طوری تربیت می کند که نمازشان را هرگز ترک نمی کنند و سردار سلیمانی در کاخ کرملین و شهید بابایی در دفتر رییس نیروی هوایی آمریکا اقامه نماز می کند این موضوع در مکتب اسلام ممکن است.

وی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی جان خود را در راه خدا انفاق کرد و به شهادت رسید گفت: شهید سلیمانی به یقین رسیده بوده که اگر در راه خدا و ولایت گام بردارند پیروز می شود و هیچگاه یقین خود را نشکست.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: نیروی های مسلح ایران اسلامی با توکل به خدا و داشتن روحیه انقلابی و اخلاص، مکتب شهید سلیمانی را تشکیل و دنبال می کنند و با کار و تلاش مضاعف اجازه تجاوز به این آب و خاک را نخواهند داد.

سردار گودرزی افزود: فرهنگ شهادت سردار سلیمانی به یک سبک زندگی تبدیل شده است و با این فرهنگ در شئونات شخصی و اجتماعی وارد می شویم و با توکل به خدا برای رضای خدا کار می کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها