دشمن توان مقابله با دلیرمردان ایران را ندارد

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: دشمن اگر شجاعت داشت از پشت سر و شبانه با اقدام تروریستی حاج قاسم سلیمانی را به شهادت نمی رساند و دشمنان خوب می‌دانند که توانایی جنگ رو در رو با دلیر مردان ایران اسلامی را ندارند.

آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در نخستین خطبه های نماز جمعه کرج  که امروز پس از حدود ۱۰ ماه تعطیلی نماز جمعه با  رعایت پروتکل ها برگزارشد، اظهار داشت: آمریکا فکر می‌کند اگر ناو جنگی در خلیج فارس بیاورد و موج رسانه‌ای ایجاد کند، ایران از مواضع انقلابی خود دست می کشد.
وی با تأکید بر اینکه منافع آمریکا و اسرائیل  غاصب با هر اشتباهی در جهان به خطر می‌افتد، بیان داشت: در مکتب رهبر کبیر انقلاب آموخته ایم که پس از توحید مقابل ظلم و ظالم بایستیم و تمام تربیت شدگان این مکتب بر همین اعتقاد هستند. 
امام جمعه کرج ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی، سیره زندگی این شهید را درس عزت و شجاعت دانست و افزود:  سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، این مبارز شجاع و مدبر هرگز در نبرد با تروریست‌ها کوتاه نیامد و برای تمامی مسلمانان جهان و سایر انسان‌های صلح دوست، پیام‌آور صلح بود.
آیت الله حسینی همدانی افزود: شهید سلیمانی هوش سیاسی داشت و تن به مذاکره بی‌ثمر و تسلیم عزت‌سوز نمی‌داد و می‌گفت برای شهید شدن باید شهید زندگی کرد که همین جمله می‌تواند زندگی افراد را تغییر دهد.
وی با اشاره به موفقیت دانشمندان ستاد اجرای فرمان امام در تولید واکسن کرونا، این اقدام را نشاگر جایگاه بالای علمی کشور در جهان عنوان کرد.

آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به موفقیت‌های متعدد جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌ های مختلف علمی، افزود: ایران هر روز دستاوردی تازه‌ را رونمایی می‌ نماید ، آن هم دستاوروهایی که مانند یک موشک بالستیک قلب دشمن را چاک چاک می‌کند.
وی با اشاره به درماندگی این روزهای  مجلس رژیم صهیونیستی، یادآور شد: درست در سالگرد شهادت سردار حاج قاسم  سلیمانی رژیم صهیونیست بدترین وضعیت خود را سپری می‌کند.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه عده‌ای در داخل و خارج تلاش می‌کنند تا از سیلی‌های این مکتب فرار کنند تصریح کرد: مردم انقلابی در هر جای این جهان باشند هرگز از اعتقادات خود کوتاه نخواهند آمد.

نماینده ولی فقیه در استان البرز  با اشاره به اینکه در استان فعالیت‌های زیادی انجام می‌شود، بیان داشت: برخی‌ها می‌گویند ماه‌های آخر عمر دولت است و رخوت به خرج می‌دهند، آقایان طرح‌ها را رها نکنند و از جمله طرح‌هایی که باید ادامه پیدا کند، طرح گازرسانی به طالقان و آسارا است، همچنین طرح های دیگر هم همینطور باید این کارها را با سرعت تمام کنید.

استاندار البرز پیگیر امور است

 امام جمعه کرج بیان داشت: به طور قطع کارهای زیادی در استان در حال انجام است و  استاندار پیگیر این امور هستند و باید باشند و دنبال  کنند و از مدیرانشان مطالبه نمایند.

وی اظهار داشت: مردم انتظار دارند نتایج عملی فعالیت های مسوولان را مشاهده کنند .

وی  خاطرنشان کرد:ما هم از مدیری که با اهتمام و جسارت وارد کار برای مردم می شود و خدمت می کند حمایت و در حد وسع کمک می کنیم.

خطیب جمعه کرج با اشاره برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور گفت : اکنون رییس و نایب رییس نظارت بر انتخابات شوراها در استان البرز مشخص شده که امیدواریم به خوبی نظارت ها انجام شود.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خرداد ماه سال آینده برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها