امام جمعه پلدختر : مکتب شهید سلیمانی برای دولتمردان الگو باید باشد

خرم‌آباد - ایرنا- امام جمعه پلدختر گفت: مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باید به عنوان الگو و نمادی برای مسوولان و دولت مردان به دنیا معرفی شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا در پلدختر ، حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه با تسلیت فرا رسیدن نخستین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: مکتب شهید سلیمانی سرشار از عمل صالح  و زیبا است که خدمت بی منت به مردم در این مکتب اولویت نخست است.

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند شهید سلیمانی نه تنها قهرمان ملت ایران بلکه قهرمان امت اسلام و مظهر شجاعت ، مقاومت ، درایت ، تیز هوشی ، فداکاری و معنویت است.

امام جمعه پلدختر در بخش دیگری از خطبه ها افزود: سه هفته تا ۲۰ ژانویه و تحویل دادن کلید کاخ سفید توسط شرورترین رییس جمهور تاریخ ایالت متحده آمریکا به جوبایدن ۸۰ ساله  باقی مانده  که  این اتفاق در صحنه بین الملل ، خوشایند خیلی ها به ویژه کشورهای مرتجع تحت سلطه رییس جمهور آمریکا نبود.

وی افزود: خبرها حاکی از آرایش نظامی بمب افکن های آمریکا در منطقه خلیج فارس است که ممکن است ترامپ که هیمنه پوشالی او به هم ریخته به دنبال انتقام و راه انداختن جنگی باشد که در برابر آن راهبرد ما همان تعبیر امام راحل در ابتدای انقلاب است که فرمودندآمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها