شهادت سردار سلیمانی سبب افول آمریکا می‌شود

اصفهان- ایرنا - رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: نابودی جریان استکبار، بزرگترین انتقام خون شهدایی همچون شهید سلیمانی است که محقق خواهد شد.

حجت الاسلام علیرضا فرهنگ روز جمعه در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در خور و بیابانک با بیان‌اینکه سردار سلیمانی جایگاه ویژه‌ای در بین ملت ایران و امت اسلام دارد؛ افزود: مردم ایران تا آخرین لحظه از آرمان‌های این شهید والامقام دفاع خواهند کرد.

وی اضافه کرد: دشمنان باید بدانند که این اقدامات ددمنشانه آنها، حرکت رو به پیشرفت انقلاب ما را شتاب می‌دهد.

حجت‌الاسلام فرهنگ خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی، استقامت و ایمان به هدف را با تمام وجود اجرایی و عملیاتی کرد.

وی تاکید کرد: ملت ایران مصمم‌تر از گذشته در مقابل دشمن ایستادگی می‌کنند.

وی بیان داشت: ما عهد کرده‌ایم و به عهدی که با ولی فقیه بسته‌ایم پایبندیم و به لطف خدا و به برکت خون پاک شهیدان و پشتیبانی از ولایت فقیه، منطقه از وجود امریکا و همدستانش پاک خواهد شد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان همچنین در دیدار با خانواده شهید علی اکبر ایرجی  از اعضای فعال ستاد نماز جمعه شهر خور گفت: فرهنگ ایثار و شهادت، کشور را در مقابل توطئه دشمنان بیمه کرده است.

حجت‌الاسلام فرهنگ افزود: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون ایثار و از جان گذشتگی شهدای والامقام و صبر و استقامت خانواده معظم شهداست.

وی گفت: این دیدارها موجب می‌شود تا فراموش نکنیم ایثارگری این عزیزان سبب شده که امروز در امنیت و عزت زندگی کنیم.

وی ادامه داد: دیدار با خانواده معظم شهدا و دلجویی از این قشر فداکار و ولایتی، روحیه خدمت را در بین مسوولان دوچندان می‌کند.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان افزود: فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در ایران اسلامی باید همیشه زنده بماند، زیرا عزت و اقتدار کشورمان به خاطر ایثار و شهادت است.

وی خانواده شهدا را مایه خیر، برکت و افتخار نظام و انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: باید به گونه‌ای رفتار کنیم که شهدا در حق ما دعا کنند چرا که دعای شهیدان در درگاه خداوند منان اجابت می‌شود.

علی اکبر ایرجی بعنوان امدادگر پاسدار و عضو فعال ستاد نماز جمعه شهر خور، سال ۶۵ در عملیات کربلای ۵ به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهرستان خور و بیابانک ۱۱۹ شهید، ۱۷۵ جانباز و ۹ آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

خور و بیابانک با ۱۲ هزار کیلومتر وسعت و ۲۰ هزار نفر جمعیت در ۴۲۰ کیلومتری شرق مرکز اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها