استاندار کرمان: سیره سپهبد شهید سلیمانی انعکاسی از گفتمان رهبری است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: سیره و رفتار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی انعکاسی از گفتمان مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا، علی زینی‌وند روز جمعه در نشست مشترک نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان و تعدادی از مدیران با آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور در دفتر امام جمعه کرمان افزود: پس از شهادت سردار سلیمانی دوره جدید و زایش مجددی در نوسازی برخی گفتمان‌های جمهوری اسلامی ایجاد شد که در این میان استان کرمان به عنوان زادگاه این سردار بزرگ جبهه مقاومت، مسئولیت سنگینی را بر عهده دارد. 

وی به شکل‌گیری مکتب سپهبد شهید سلیمانی و اقدامات انجام شده در تبیین این گفتمان پرداخت و افزود: سیره و رفتار سردار دلها انعکاسی از گفتمان مورد نظر رهبری است و در سخنرانی‌های ایشان  غیر از فراگیری همگرایی و وحدت میان مسلمانان و جامعه چیزی مشاهده نمی شود. 

استاندار کرمان به شکل‌گیری اقدامات موثر فرهنگی در جنوب شرق کشور پرداخت و بیان کرد: اقدامات جدیدی در این حوزه اجرا شده که می‌تواند چتر فراگیری در تبیین و تقویت هویت ایرانی، اسلامی، انقلابی ما باشد.

زینی‌وند، هماهنگی و همراهی میان نماینده ولی‌فقیه در استان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شورای تامین را مورد اشاره قرار داد و افزود: در لحظه لحظه مسئولیت خودمان باید در راستای اعتلای نظام اسلامی و توسعه کشور گام برداریم. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان نیز عنوان کرد: بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، دل‌های زیادی روانه استان کرمان شده است.

محمدصادق بصیری افزود: برنامه‌ها جامع، دقیق و مفصلی از ماه‌ها قبل برای نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در استان کرمان تدارک دیده شد که با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا ویروس، برگزاری آنها به شکل مجازی تغییر کرد. 

نشست مشترک نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار، فرماندار کرمان و برخی مدیران  با آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور در محل دفتر امام جمعه کرمان برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها