امام جمعه ساوه: سردار سلیمانی رکن مهم امنیت بود

ساوه - ایرنا - امام جمعه ساوه گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت و رکن مهم امنیت بود.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام «سید ابراهیم حسینی» در خطبه‌های نماز جمعه ساوه با اشاره به اهمیت عدالت‌ورزی گفت: یکی از نشانه‌های تقوا رعایت عدالت در امور است که این مهم باید همواره در زندگی جاری و ساری باشد.
وی ضمن اشاره به اینکه شهرستان ساوه قطب صنعتی و کشاورزی است، افزود: در این شهرستان شمار زیادی از کارگران و کشاورزان مشغول فعالیت هستند که ممکن است یک کارشناسی ناحق در ادارات کار، بهداشت، بیمه، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی باعث پایمال شدن حقوق آنها شود.  
امام جمعه ساوه بیان کرد: بنابراین مسئولان باید در رعایت عدالت و تقوی در مورد حقوق کارگران اهتمام ویژه داشته باشند تا به سرمایه های انسانی و بیت‌المال لطمه وارد نشود.
امام جمعه ساوه با اشاره به سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی و ابومهدی مهندس تصریح کرد: سردار سلیمانی فرمانده ای بزرگ و ممتاز، مرد میدان، رکن مهم امنیت و موثرترین فرد نظامی خاورمیانه بود.
وی اظهار داشت: سردار سلیمانی ذوب در ولایت فقیه بود و از مردم انقلابی به ویژه نسل جوان جامعه همواره درخواست می کرد تا در مسیر ولی فقیه گام برداشته و بر خلاف سیاست‌ها و منویات مقام معظم رهبری اقدامی انجام ندهند.
حجت‌الاسلام حسینی تصریح کرد: شکل گیری لشکر های فاطمیون، زینبیون، حیدریون، قوات الوطنی و لواء القدس در کشورهای مختلف را می‌توان یکی از مهمترین فعالیت‌های شهید سردار سلیمانی برشمرد که این اقدام در بیداری اسلامی نقش کلیدی ایفا می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها