تبعیت از اهل بیت و ولایت، دلیل محبوبیت "سردار سلیمانی" بین مردم است

ارومیه- ایرنا- مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) خوی گفت: امروز محبوبیت سردار سلیمانی به دلیل محبت به اهل بیت و تبعیت تام وی از ولایت است و نه تنها مسلمانان بلکه حتی غیر مسلمانان هم به این سردار رشید اسلام عشق می ورزند.

حجت الاسلام مرتضی اکبری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سردار شهید سلیمانی در مسیر ولایت گام برمی داشت و همواره گوش به فرمان ولی فقیه زمان بود.

وی با اشاره به ویژگی‌های شهید سلیمانی ادامه داد: بهترین ویژگی این سردار بزرگ اخلاص در عمل بود و مکتب حاج قاسم  سلیمانی برگرفته از مکتب حضرت  امیرالمومنین (ع) ، حضرت صدیقه طاهره (س) و اهل بیت (ع) بود.

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) خوی، تقارن ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردارسلیمانی را دارای معنا عنوان کرد و اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی یکی از رهروان اصلی مکتب حضرت زهرا (س) و حامی ولایت و راه اصیل اسلام ناب محمدی (ص) بوده و از ولایت هیچگاه مسیرخود را دور نساخت.

وی با بیان این که قیام حضرت زهرا (س) برای مبارزه و مقابله با انحراف جامعه از ولایت و امام بود، اضافه کرد: اگر در جامعه مردم از ولایت منحرف شدند، همه باید برای مبارزه با آن قیام کنند و حضرت زهرا (س) تمام وجود خود را به میدان آورد تا از ولایت دفاع کند،

حجت الاسلام اکبری گفت: خطبه ها و گریه های حضرت زهرا (س) دارای مفهوم و معنا و بُعد سیاسی بود و حضرت فاطمه (س) با رفتار و گفتارهای خود نشان داد که هر امری خارج از ولایت باطل است .

به گزارش ایرنا، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی عراق به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ۹۸ در مسیر فرودگاه بغداد در اقدام تروریستی کاخ سفید و به دستور «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و با شلیک از پهپادهای ارتش این کشور، به شهادت رسیدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها