امام جمعه: دادستان با اشرار ورامین برخورد قاطع کند

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت: برخی از رفتارهای اشرار در سطح شهرستان باعث ناامنی و وحشت مردم در این شهر دینی شده لذا از دادستان ورامین درخواست می‌کنیم با قاطعیت با اشرار برخورد کند.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورامین که به دلیل شرایط زرد کرونایی شهرستان در محل مصلای صاحب‌الزمان(عج) این شهرستان اقامه شد اظهار داشت: متأسفانه برخی حرکات اشرار، موجب ناامنی و وحشت در این شهر دینی و انقلابی شده ، از دادستان درخواست می‌کنم که با قدرت و قاطعیت با اشرار برخورد کند.
وی افزود:برخی از نقاط شهر نیازمند نصب دوربین برای تأمین امنیت است، سوال این است که چرا این دوربین‌ها در همه مناطق شهر نصب نمی‌شود، از دادستان شهرستان می‌خواهیم که با قاطعیت به برخی از موارد تبعیض آمیز رسیدگی کنند .
محمودی با تاکید بر اینکه باید جلوی برخی سو استفاده‌های مالی و اقتصادی گرفته شود خواستار برخورد فرماندار ورامین با برخی نابسامانی‌ها در سطح شهرستان ورامین شد.
وی به موارد عینی سوء استفاده مالی و اقتصادی در شهرستان ورامین اشاره‌ای نکرد.
محمودی با اشاره به لزوم حمانیت از دولت اسلامی وتقویت آن گفت: همه وظیفه دارند که دولت اسلامی را تقویت کنند و کسی حق تضعیف دولت را ندارد البته تضعیف غیر از انتقاد است که مقامات نظام همواره بر انتقاد سازنده تاکید کرده‌اند.
وی تأکید کرد: اگر  امروز کسی هم بخواهد دولت را تضعیف کند، این خود دولت است که با برخی از رفتارها، عملکرد خود را تضعیف کرده است.
وی با تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) گفت:یکی از درس‌های مهم زندگی حضرت زهرا (س)، دفاع از امامت و ولایت است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود:  بزرگترین ظلم در تاریخ اسلام آن روزی رخ داد که با تشکیل "سقیفه بنی ساعد" جایگاه رفیع ولایت و امامت به خلافت تنزل پیدا کرد و حضرت زهرا (س) با احساس این خطر بزرگ و ویرانگر به میدان آمد و در دفاع از ولایت به شهادت رسید.
وی با اشاره به فرارسیدن سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس گفت: داغ حاج قاسم همچنان برای مردم ایران تازه است و اگر حاج قاسم و جبهه مقاومت ایستادگی و مقاومت نمی‌کردند، معلوم نبود که این حیوان‌های وحشی  چه بلایی بر سر جهان می‌آورند.
محمودی افزود: اگرچه در ۱۸ دی ماه سال گذشته، رزمندگان سپاه پاسداران مواضع آمریکا در پایگاه عین الاسد عراق را هدف قرار دادند و هیمنه آمریکای وحشی را در هم شکستند ولی، انتقام سخت همچنان در راه است .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها