امام‌جمعه پردیس: ارتش بین‌المللی اسلامی یادگار سردار سلیمانی است

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس گفت: سردار شهید سلیمانی، ارتش قدرتمند بین‌المللی با هدف حمایت از کشورهای اسلامی در مقابل دشمنان تشکیل داد و از خود به یادگار گذاشت.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه های نماز جمعه شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران اظهارداشت: شنبه سیزدهم دی ماه اولین سالگرد شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی و همراه شهیدش ابومهدی المهندس است که به نام روز جهانی مقاومت نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: سردار شهید، فاطمیون، زینبیون و حیدریون را از کشورهای مختلف گرد هم آورد و با تشکیل ارتش بین الملل اسلامی دشمن را وادار به عقب نشینی کرد و با رهبری مقتدرانه خود داعش را به عقب راند و متلاشی کرد.

امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به منویات مقام معظم رهبری اظهار داشت: اگر سردار شهید داعش را از مرزهای جمهوری اسلامی دور نمی کرد باید با داعشی ها در داخل کشور مبارزه می کردیم.

حسینی گفت: به اعتقاد سردار شهید، نظام اسلامی از گذشته ارزشمند بود و امروز هم ارزشمندی آن بر هیچ کس پوشیده نیست ،عزت و استقلال  این کشور بر همه امور مقدم است و اگر کسی پاسپورت ایرانی را قبول نداشته باشد، برای ما اهمیتی  ندارد و در همه حال از نظام و آرمانهای نظام حمایت می کنیم و نباید کلامی برخلاف سیاست و منویات مقام رهبری گفته شود.

وی ادامه داد: ملاقات های حاج قاسم سلیمانی با رهبران کشورهای مختلف با حمایت مقام رهبری همراه بودند و حاج قاسم با این حمایت توانست نیروهای لازم را برای تحقق اهداف خود جمع کند و نظر سران سیاسی کشورهای اسلامی را با خود همراه کند.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: در گام دوم انقلاب سند تحول قضایی در ۷۰ صفحه به عنوان نقشه راه قوه قضائیه تدوین و مورد توجه مقام رهبری برای تحقق عدالت قرار گرفته است.

حسینی با اشاره به سالروز کشف حجاب در هفدهم دی ماه، اظهار داشت:  بی حجابی مخل آرامش در جامعه است، برخی از افراد به بی حجابی و بد حجابی اهمیت نمی دهند و امر به معروف و نهی از منکر نمی کنند، بی حجابی بنیان خانواده ها را متزلزل، طلاق را زیاد و مشکلات اخلاقی فراوانی را به بار می آورد.

وی افزود: دشمنان ما از گذشته رمز موفقت خود را  در دور کردن زنان ما از حجاب میدانستند و امروز هم تلاش می کنند تا بی حجابی را در جامعه رواج و رونق بدهند.

امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به شگرد جدید دشمنان در راه اندازی جنگ هراسی ، اظهار داشت: آمریکا و رژیم صهیونیستی درمانده تر از همیشه جنگ هراسی را به راه انداختند و از تحرکات نظامی بر علیه ایران اسلامی صحبت می کنند و با این کار می خواهند شکست راهبردی استکبار جهانی را در غرب آسیا سرپوش بگذارند و سه هفته آینده که جو بایدن ۸۰ ساله قدرت را به دست میگیرد او را ناجی ملل معرفی کنند.

حسینی ادامه داد: انتقام سخت در انتظار دشمنان ما است و آنها بلوای جنگ هراسی را برای پیشگیری و جلوگیری از این انتقام به راه انداختند و با جنجال رسانه ای می خواهند سیاه نمایی کنند در حالیکه همه می دانند در پشت پرده اقدامات آنها حقیقتی وجود ندارد.

وی ضمن تقدیر از عبدالعظیم رضایی، فرماندار شهرستان پردیس، اظهار داشت: با حمایت و مساعدت فرماندار ایستگاه تلوزیونی برای تقویت دریافت برنامه های رادیویی و تلوزیونی در سطح شهرستان کلنگ زنی شد و بیمارستان الغدیر شهر بومهن که مدتهای مدیدی برای راه اندازی آن تلاش شده است طی چند ماه آینده  به بهر ه برداری می رسد و با مدیریت شهرداری بومهن، بارانداز میانی زباله شهرک بهار طلائیه بومهن که مشکلات زیادی برا ساکنان ایجاد کرده بود به محل دیگری منتقل شد.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: مصلی شهرستان پردیس هنوز پس از ۲۳ سال بلاتکلیف است و ساخته نشده و نماز جمعه به ناچار در مسجد الغدیر برگزار می کنیم و از نظر فضا در مضیقه هستیم و  در این راستا از مسولان درخواست و انتظار رسیدگی به وضعیت مصلی شهرستان را داریم.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قراردارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها