محور خطبه‌های نماز جمعه شهرستان‌های استان اصفهان

اصفهان- ایرنا- کسی اجازه و حق ندارد که بگوید انقلاب مال من یا برای من است و با مقاومت هوشمندانه، دشمن را شکست می‌دهیم، محور خطبه‌های نماز جمعه در ۲ شهرستان استان اصفهان است.

  سمیرم

امام جمعه سمیرم گفت: کسی اجازه و حق ندارد که بگوید انقلاب مال من یا برای من است.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید عبدالعظیم مولازاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمیرم، با گرامیداشت «دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت»، اظهار داشت: این نظام و انقلاب از آن مردمی است که برای آن خون داده و تا پای جان جهاد کرده و همچنان نیز ایستاده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: این مردم، چه در ابتدای پیروزی انقلاب و چه امروز که چهار دهه از آن زمان سپری شده، همواره حامی و پای کار نظام بوده و هستند.

امام جمعه سمیرم، حماسه نهم دی ماه را روز بصیرت ملت ایران برشمرد و گفت: این حماسه‌های مردمی و عمومی نیز همواره در پیشبرد اهداف آرمانی نظامی اسلامی تاثیرگذار بوده‌اند.

به گفته مولازاده، مردم در دی ۸۸ با هدایت و روشنگری‌های ولایت و با لحظه شناسی و تجدید میثاق با ولایت و نظام اسلامی بزرگترین فتنۀ تاریخ انقلاب را با تمام پیچیدگی‌ها و گستردگی به شکست کشاندند.

وی همچنین با تسلیت سالروز شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در ۱۳ دی سال گذشته اظهار داشت: ترامپ جنایتکار با این اقدام خود یک اشتبا ه و حماقت راهبردی را متحمل شد.

خطیب جمعه سمیرم تاکید کرد: مشکل دشمنان با نظام اسلامی ما فردی یا گروهی نیست بلکه آنها با مبنای قرآنی و اسلامی انقلاب مشکل دارند و دست بردار این دشمنی هم نیستند.

وی تصریح کرد: امروز به خواست خدا و اراده و مقاومت ملت ایران، وزن اقتدار ایران اسلامی بیشتر شده و روز به روز بر این قدرت الهی و آرمانی افزوده می‌شود تا ظلم و ستم را از پهنه منطقه و جهان برچیند.

 خور و بیابانک

امام جمعه خور و بیابانک گفت: با مقاومت هوشمندانه خود، دشمن را شکست می‌دهیم.

حجت‌الاسلام سعید جاویدی در خطبه‌های نماز جمعه شهر خور افزود: مقاومت هوشمندانه مردم با رهنمود های ولایت فقیه، همه توطئه‌ها را خنثی خواهد کرد و دشمن راه به جایی نخواهد برد.

وی گفت: مقاومت تنها گزینه  در برابر دشمنی‌های استکبار و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

خطیب جمعه خور و بیابانک با بیان اینکه عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب راه مقابله با توطئه‌های دشمن است، افزود: ملت ایران هرگز از دشمن و طبل‌های توخالی آنها هراسی ندارند و در برابر

زورگویی مستکبران، استوارتر از گذشته خواهند ایستاد.

وی گفت: تمام تلاش دشمن برای تضعیف انقلاب اسلامی، جایگاه ولایت فقیه و کمرنگ جلوه دادن آرمان‌ها و ارزش‌های شهداست ولی در این مسیر هرگز موفق نشد و تمام نقشه‌های آنها با هوشیاری رهبر و بصیرت مردم نقش برآب شد.

حجت‌الاسلام جاویدی با اشاره به جریان فتنه و گرامیداشت حماسه ۹ دی گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی با بصیرت و غیرت مثال زدنی خود در این حوادث، فتنه و نقشه شوم دشمنان نظام را خنثی کردند.

وی افزود: در حماسه ۹ دی، استکبار جهانی و دشمنان قسم ‌خورده ایران، باردیگر در ایجاد شکاف بین مردم و نظام اسلامی شکست خوردند و در رسیدن به اهداف شوم و خباثت آمیز خود ناکام‌ ماندند.

امام جمعه خور و بیابانک خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه، همواره توطئه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را خنثی و آنان را درمانده کرده‌ است.

جاویدی افزود: امنیت و آرامش بزرگترین دستاورد پیروزی انقلاب است که در سایه رهبری هوشمندانه و اتحاد حاکمیت با مردم رقم خورده است. 

وی ادامه داد: همه تلاش دشمنان نظام ، برهم زدن امنیت ایران است ولی مردم باید با هوشیاری بیشتر، در مقابل این اقدامات هنجارشکنانه ایستادگی کنند.

وی با اشاره به سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: مهمترین خصوصیات شخصیتی شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، ولایت محوری، اخلاص و مردمی بودن این شهید بود.

امام جمعه خور و بیابانک افزود: با به شهادت رساندن سردار سلیمانی نفرت و انزجار ما را نسبت به آمریکا بیشتر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها