امام جمعه خرمشهر: انتقام شهید سردار سلیمانی راندن امریکا از منطقه است

آبادان – ایرنا – امام جمعه خرمشهر ضمن گرامیداشت نام و یاد شهید سردار سلیمانی گفت: انتقام شهید حاج قاسم سلیمانی با بیرون کردن آمریکا از منطقه و نابودی اسرائیل و مجازات عملی ترامپ و تمام عاملان ، مسببان و مباشران از طرف امت اسلامی قطعی خواهد بود.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام محمدجواد عادل‌پور در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر اظهار داشت: در هفته گذشته شاهد یک افتخار بزرگ برای ایرانی اسلامی یعنی تست انسانی واکسن کرونای ایرانی در کشور بودیم .

وی ادامه داد: این واکسن که توسط دانشمندان جوان ایرانی تولید شده ، این مایه غرور و فخر است به رغم همه تحریم ها و فشارها دیدیم که این کار بزرگ انجام شده تا الان هم موفقیت‌آمیز بوده و این نشان می‌دهد ما می توانیم اگر خود را باور کنیم و به جوانان و به دانشمندان و نیروی داخلی اعتماد کنیم تمام مشکلات در کشور حل و فصل خواهد شد.

امام جمعه خرمشهر  از مسوولان مسئولان استانی و کشوری خواست  نسبت به رفع مشکل گرانی ها و کمبود برخی اقلام اساسی چاره اندیشی کنند و افزود: متاسفانه گرانی‌ها ادامه دارد و کمبود برخی اقلام اساسی نظیر روغن هم مشاهده می‌شود به رغم وعده مسولان تاکنون این مشکل حل نشده ، آقایان باید پاسخگوی مشکلات مردم باشد.

وی با بیان اینکه گرانی و کمبود کالاها باید  از طریق نظارت صحیح کنترل شود، گفت: اقلام اساسی در برخی از شهرها به قیمت ۲ برابر فروخته می‌شود دولت باید به مردم پاسخ دهد و اگر امکان کنترل به شیوه فعلی وجود ندارد بعضی از اقلام حیاتی ضروری را کوپنی کنند.

امام جمعه خرمشهر در ادامه با اشاره به سفر رییس بنیاد مستضعفان به این شهر گفت: از ایشان به خاطر توجه خاص به خرمشهر نهایت سپاس را داریم و امیدواریم وعده هایی که دادند محقق شود ، البته توقع ما در آینده انجام کارهای بزرگ و برداشتن گامهای اساسی در شهرستان خرمشهر برای حل مشکلات است.

حجت‌الاسلام عادل‌پور اظهار داشت: در این راستا فراهم کردن فرصت‌های شغلی برای افراد بومی و تکمیل پروژه بیمارستان شهید دکتر موسوی و تجهیز بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر و توجه خاص و تخصیص بسته‌های معیشتی به نیازمندان ، توسعه نیروگاه برق و فولاد کاوه از قول های ایشان بود.

امام جمعه خرمشهر با بیان اینکه مسئولان در سفر به شهرستان‌ها رهاورد نظارتی یا عملیاتی داشته باشند، گفت: ما آنچه متوجه شدیم ورزشگاه نفت و گاز اروند  سه ماه پیش به جمعیت هلال احمر تحویل داده شده است ، در حالی که هزینه‌های بسیار سنگینی برای این دو طرح صرف شده و قرار بود در سطح ملی و استانی بدرخشند، متاسفانه به خاطر کم توجهی و سوء مدیریت آسیب‌های فراوانی به این ورزشگاه وارد شده به هر حالآنچه که مردم توقع دارند استفاده بهینه از این سرمایه‌ها است.

وی با بیان اینکه مسئولان ورزش را از سیاسی بازی دور کنند گفت: مسئولان شهرستان، استان و کشور ورزش را به اهل آن بسپارید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها