امام جمعه بجنورد: قاسم سلیمانی آرامش را به منطقه بازگرداند

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: شهید قاسم سلیمانی آسایش و آرامش را برای مردم ایران و دیگر کشورهای منطقه به ارمغان آورد.

حجت الاسلام رضا نوری در خطبه های مجازی این هفته نماز جمعه بجنورد با بیان اینکه همه شهید سلیمانی را از خودشان می دانستند گفت: به همین دلیل هم اینک در کشورهای دیگر برای ایشان سالگرد می‌گیرند.

وی افزود: در تشییع جنازه این شهید والامقام همه گروه ها، جناح ها و اقشار مختلف شرکت داشتند زیراکه همه قاسم سلیمانی را از خودشان می دانستند حتی کشورهایی که با ما فاصله زیادی دارند برای قاسم سلیمانی مراسم گرفتند و همه به عشق سلیمانی هم اینک سالگرد برگزار می کنند.

امام جمعه بجنورد با بیان اینکه عشق شهید سلیمانی در دل مردم ایجاد شده است گفت: یکی از ویژگی های مهم شهید قاسم سلیمانی ولایت مداری بود، ایشان دو دهه با اشرار جنگیدند تا پرچم ولایت، قرآن و دین برافراشته باشد زیراکه حزب شیطان تلاش می کرد تا این پرچم بر زمین بیفتاد.

حجت الاسلام نوری با بیان اینکه تروریست ها عالم برای منطقه غرب آسیا نقشه کشیده بودند گفت: می خواستند کل این منطقه را ناامن کنند اما شهید سلیمانی وارد میدان شد نقشه شیطان بزرگ آمریکا را با شکست مواجه کرد.

امام جمعه بجنورد با بیان اینکه شهید سلیمانی داعش را به عقب راند اظهار داشت: هر جا مظلومی بود، شیعه و سنی و حتی غیر مسلمان را حمایت می کرد، هر مظلومی ندای کمک سر می داد سلیمانی به کمک می شتافت.

وی افزود: قاسم سلیمانی در جنگ با داعش لشکر بین المللی ایجاد کرد، همه را کنار هم قرار داد و با یک مدیریت و فرماندهی در کنار هم و دوش به دوش هم جنگیدند.

وی اظهار داشت: مردم لبنان، سوریه و سایر کشور ها هم اینک عاشق شهید سلیمانی و مردم ایران هستند، سلیمانی قلب ها را به هم گره زد و در منطقه جبهه مقاومت تشکیل داد.

امام جمعه بجنورد بیداری منطقه را از تلاش های شهید سلیمانی دانست و افزود: همه جرات پیدا کردند تا بگویند آمریکا باید از منطقه خارج شود تا تفرقه افکنی هایش پایان پیدا کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها