امام جمعه میامی: راه پرچمدار جبهه مقاومت ادامه دارد

شاهرود- ایرنا - امام جمعه میامی گفت : انقلاب اسلامی ایران قاسم سلیمانی پرور است و راه پرچمدار جبهه مقاومت ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجدجامع این شهر ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهدای جبهه مقاومت، افزود: شهادت بالاترین پاداش سپهبد شهید قاسم سلیمانی  مجاهد فی سبیل الله بود.

وی گفت : شهادت شهید جبهه مقاومت موج خروشان و قیامتی به پا کرد که ابعاد شخصیتی او در دنیا و منطقه طنین‌انداز شد.

صفایی پور ادامه داد: شهادت سپهبد شهید سردار سلیمانی نوید جمع شدن بساط استکبار را در منطقه و کل جهان می دهد و بعد اخلاقی معنوی و عرفانی این قهرمان امت اسلامی برجسته‌تر شد .

امام جمعه میامی گفت: سیاستمداری و شجاعت از ویژگیهای این یار وفادار رهبر معظم انقلاب بود و به هیچ چیز جز خدا ، تثبیت حاکمیت دین اسلام و مکتب اهل بیت(ع) فکر نمی‌کرد.

وی با اشاره به اینکه اطاعت از رهبری یکی از برجسته ترین شاخصه های سردار سلیمانی بود ،اظهار داشت : حق محوری از دیگر ویژگی های سردار سلیمانی است که هرگز وارد بازی‌های سیاسی و جناحی نشد و تمام وجودش را وقف خدمت به انقلاب و مردم کرده بود.

وی افزود : مجموعه فضایل اخلاقی، معنوی و عرفانی سردار دل ها موجب شد که زمینه‌ساز حرکت عظیم مردمی بیشتری شود.

 امام جمعه میامی هدف دشمنان از تحریم ایران را فروپاشی نظام اسلامی دانست، و تاکید کرد : با خنثی سازی و رفع تحریم از داخل زمین بازی عوض و دست دشمن را خالی می‌کند و مسئولان باید در این راستا اقدامات موثری را فراهم کنند.

امام جمعه میامی با اشاره به اینکه در شرایط حساس کشور وحدت و همدلی ضرورت دارد ،تصریح دارد : مسئولان علاج واقعه را قبل از وقوع انجام داده و نسبت به آسیب شناسی ،نیازسنجی مشکلات مردم و مطالبات آنان توجه بیشتری داشته باشند.

صفایی پور ادامه داد: مسئولان برای طرح های نیمه تمام و حل مشکلات مردم در سطح شهرستان تلاش کنند.

وی گفت : مکتب سردار سلیمانی را مسئولان در خدمت به مردم سرلوحه کار خود قرار دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها