ظرفیت‌های جبهه اسلام با شهادت سردار سلیمانی تقویت شد

اصفهان- ایرنا- مسوول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اصفهان گفت: شهادت سردار سلیمانی نه تنها ضربه‌ای به جبهه اسلام نزد بلکه ظرفیت‌های نهفته این جبهه در قالب مدیریت الهی سردار سلیمانی و رهبر معظم انقلاب بیشتر تقویت و به جهانیان ثابت شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا فرهنگ روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: سردار سلیمانی از شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار انقلاب بود که پس از شهادت هم بعنوان نماد مقاومت بین المللی در جهان شناخته می‌شود.

وی با بیان‌اینکه سردار سلیمانی محور عزت، اتحاد مقاومت، ایثار و فداکاری و تاثیرگذار در روند رسیدن اسلام و انقلاب به اهداف والای گام دوم انقلاب بود، اظهار داشت: مردم باید بصیرت سردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهند و  بدانند که آینده نظام و انقلاب و اهداف والای ترسیم شده برای گام دوم انقلاب با افرادی همچون سردار سلیمانی محقق خواهد شد.

مسوول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اصفهان اظهار داشت: مردم باید در انتخاب مسوولان آینده نظام طوری عمل کنند که کسانی مانند سردار سلیمانی و با منش ایشان، حاکم شوند و مدیریت کشور را بدست بگیرند.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی شخصیت تاثیرگذاری در نظام اسلامی بود که به این زودی کسی مانند وی پیدا نخواهد شد، خاطرنشان کرد: مردم باید با بصیرت و آگاهی در انتخابات آینده شرکت کنند و به نگاه و تفکر سردار سلیمانی رای دهند.

صبحگاه جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ سردار قاسم سلیمانی در حمله هوایی آمریکایی‌ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

در این حمله همراه با سلیمانی، ابومهدی المهندس فرمانده حزب‌الله عراق و قائم مقام بسیج مردمی عراق(الحشد الشعبی) و شمار دیگری از رزمندگان عراقی به شهادت رسیدند.

این حمله به دستور مستقیم دونالد ترامپ رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا صورت گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها