تیم بسکتبال کرمانشاه مسابقات لیگ دسته اول را با شکست آغاز کرد

کرمانشاه- ایرنا- مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور در گروه الف منطقه شمال در حالی به میزبانی کرمانشاه آغاز شد که تیم میزبان کار خود را با شکست آغاز کرد.

کرم احمدیان رییس هیات بسکتبال کرمانشاه روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم خانه بسکتبال کرمانشاه در اولین دیدار خود به مصاف خانه بسکتبال اسدآباد رفت و در نهایت با حساب ۹۴ بر ۷۵ نتیجه را واگذار کرد.

وی ادامه داد: بازی خوب بازیکنان که همگی زیر ۲۰ سال سن دارند و بیشترشان هم هنوز در سن نوجوانی قرار دارند این امیدواری را ایجاد کرد که در سال های آتی بتوانند اقتدار گذشته بسکتبال استان را احیا کنند.

احمدیان تصریح کرد: با توجه به جوان و کم تجربه بودن تیم خانه بسکتبال کرمانشاه از همان ابتدا اعلام کردیم که هدف از حضور در لیگ فقط پشتوانه سازی و آینده نگری برای بسکتبال کرمانشاه است.

مربی تیم خانه بسکتبال کرمانشاه یادآوری کرد: اکثر تیم های همگروه ما با هزینه میلیاردی وارد مسابقات شده اند اما تیم ما با کمترین پشتوانه مالی و تنها برای کسب تجربه و آینده سازی در رقابت ها حضور پیدا کرده است.

وی همچنین در خصوص حریف بعدی تیم خانه بسکتبال کرمانشاه گفت: عصر امروز (۱۲ دی) و از ساعت ۱۸ دومین دیدار این تیم برابر کردستان که آنها هم جزو خوب های بسکتبال کشور هستند و حضور امسالشان در لیگ برتر روزهای آخر منتفی شد برگزار می شود.

احمدیان با بیان اینکه تیم کردستان حریف امروز خانه بسکتبال کرمانشاه نخستین دیدارش را مقابل کامیاران با پروزی پشت سر گذاشته است،  یادآور شد: دیگر دیدار امروز بین تیم های قزوین و کامیاران برگزار می شود.

رییس هیات بسکتبال کرمانشاه در پایان گفت: مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور در گروه الف منطقه شمال با حضور پنج تیم خانه بسکتبال کردستان، خانه بسکتبال اسدآباد، پاس ناجا کامیاران، خانه بسکتبال کرمانشاه و خانه بسکتبال البرز از یازدهم تا هفدهم دی و در سرسرای شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها