پراید با ۱۵۵ کیلوگرم مواد مخدر در مناطق کویری طبس متوقف شد

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ۱۵۵ کیلوگرم مواد مخدر از خودرو پراید با تلاش ماموران یگان تکاوری دیهوک در مناطق کویری شهرستان طبس کشف شد.

به گزارش روز جمعه پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر فرشید اظهار داشت: ماموران یگان تکاوری "دیهوک" طبس با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ از مناطق کویری این شهرستان، موضوع را پیگیری کردند و تیم‌های ویژه مبارزه با مواد مخدر به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران هنگام پایش مناطق کویری شهرستان طبس به یک سواری پراید که قصد ورود از محورهای فرعی به جاده اصلی را داشت، مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در بازرسی از این خودرو ۱۵۵ کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد که به مقام قضایی معرفی و روانه زندان شد.

وی بر عزم جدی پلیس برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر تاکید کرد و گفت: ماموران جان برکف نیروی انتظامی در استان خراسان جنوبی به صورت شبانه روز در حال انجام وظیفه هستند و اجازه جولان به سوداگران مرگ یا برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را نخواهند داد.

کشف ۲۰۶ میلیون ریال کالای قاچاق در نهبندان

جانشین فرمانده انتظامی نهبندان گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از یک اتوبوس مسافربری در این شهرستان، ۲۰۶ میلیون ریال کالای قاچاق را کشف کردند.

سرهنگ رمضان مرادی اظهار داشت: ماموران انتظامی پاسگاه «معدن حاجات» شهرستان نهبندان در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک اتوبوس مسافربری مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از خودرو مقداری البسه خارجی غیر مجاز را کشف کردند که کارشناسان ارزش ریالی کالای قاچاق مکشوفه را ۲۰۶ میلیون ریال برآورد کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان گفت: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

وی بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها