عضو ارشد حزب الله لبنان: خون شهید سلیمانی در رگ های مقاومت می جوشد

تهران- ایرنا- رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد: خون شهید سلیمانی همچنان در رگ های محور مقاومت که آن را ابداع و جان خود را در راهش فدا کرد، می جوشد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری المیادین، سید هاشم صفی الدین روز جمعه در نخستین سالگرد ترور سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی ، فرمانده شهید ابومهدی المهندس و همراهان ایشان در دانشگاه تهران گفت: ترامپ گمان می کند با ترور شیهد سلیمانی محور مقاومت از هم خواهد پاشید.

وی با بیان اینکه « محور مقاومت که شهید سلیمانی خون خود را فدای آن کرد، در تمامی عرصه ها و میدان ها باقی خواهد ماند»، افزود:پرچم شهید سلیمانی برافراشته خواهد ماند و نیروهای مقاومت آن را بر فراز گنبد مسجد الاقصی به اهتزاز درخواهند آورد.

صفی الدین اظهارداشت: شهید سلیمانی قبل و بعد از شهادتش، پیروز واقعی و فرمانده جهاد است.

مقام ارشد حزب الله لبنان  تاکید کرد: ما اهل عمل هستیم و از آمریکا انتقام خواهیم گرفت.

سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابو مهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی عراق به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸در مسیر فرودگاه بغداد در اقدام تروریستی کاخ سفید و به دستور "دونالد ترامپ" رییس‌جمهوری آمریکا و با شلیک موشک‌های پهپادهای ارتش این کشور به شهادت رسیدند. 

پس از ظهور داعش در عراق و سوریه، شهید سلیمانی به عنوان فرمانده سپاه قدس با حضور در این مناطق و سازماندهی نیروهای مردمی، به مبارزه با این گروه پرداخت و در همین راه به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

سرخط اخبار جهان