رئیس دانشگاه بوشهر:رتبه دوم ملی عدم فوت کرونایی این استان شکست

بوشهر- ایرنا- دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با فوت فرد ۴۱ ساله بوشهری رتبه دوم ملی عدم فوت کرونایی این استان شکست و نخستین فوت پس از ۱۰ روز ثبت شد.

سعید کشمیری روز جمعه به رسانه ها اعلام کرد: براساس آمار وزارت بهداشت از اول  تا ۱۰ دی‌ماه استان بوشهر با شش روز بدون فوتی ناشی از کرونا  رتبه دوم کشوری را کسب کرده بود.

وی یادآورشد:  در حال حاضر ۶۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

 کشمیری اظهارداشت: روز پنجشنبه  ۱۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شداند.

وی گفت: در مدت یادشده  ۱۱ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۴ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: روز پنجشنبه یک نفر از هم‌استانی‌ها با ۴۱ سال سن و بدون بیماری زمینه‌ای بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۱۷ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر شش مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷ هزار و ۴۷۷ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۱ دی‌ماه ۸۳۹ مورد بوده است که از این تعداد ۸۳۲ نفر مورد مثبت قطعی و ۷ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها